-->
Paralives, 2024’te Beklenen The Sims ve Project Rene Alternatifi Olarak Öne Çıkıyor”

2024’te piyasaya sürülecek olan Paralives, benzersiz sanat tarzı ve yüzlerce yeni öğesiyle dikkat çeken bir yaşam simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor.

15.01.2024 | ulasufuk

2024’te piyasaya sürülecek olan Paralives, benzersiz sanat tarzı ve yüzlerce yeni öğesiyle dikkat çeken bir yaşam simülasyon oyunu olarak karşımıza çıkıyor. The Sims 4’ün onuncu yılına yaklaşırken ve Project Rene gelişim aşamasında devam ederken, oyuncular Paralives’e yöneliyor. Oyun, geliştirici Alex Massé ve Paralives Studio’nun son bir yılda eklediği yüzlerce yeni öğe ile öne çıkıyor.

Paralives, Steam’de Erken Erişim İçin Hazırlanıyor

Başlangıçta bireysel bir proje olarak hayata geçen Massé’nin oyunu, daha sonra Paralives ekibiyle genişleyerek bir stüdyo halini aldı. The Sims benzeri bu etkileyici oyunun ne zaman oynanabilir hale geleceği henüz net değil. Ancak, yaşam simülasyonu meraklıları, oyunun çıkışını sabırsızlıkla bekliyor. Şimdilik, oyunun Steam Erken Erişim ile piyasaya sürülmesi planlanıyor, ancak resmi bir çıkış tarihi henüz açıklanmadı.

Geniş Oyun İçeriği ve Görsel Zenginlik

Geliştiriciler, oyunun içeriği üzerindeki çalışmalarını paylaşırken, programcı ekibin oyunun oynanış özelliklerine odaklandığını, sanatçıların ise yüzlerce yeni öğe eklediğini belirtiyor. Görseller, Paralives Studios’un 2023’ün başından itibaren geliştirdiği “800’den fazla yeni öğe”nin bir galerisini sergiliyor.

Oyunda, çeşitli ev dekorasyonlarına ek olarak, kategorilere ayrılmış birçok dekoratif öğe bulunuyor. Tabut tarzı bir yatak gibi dikkat çeken öğelerin yanı sıra geleneksel mutfak ve banyo malzemeleri de oyunculara sunuluyor.

Çeşitli Aktiviteler ve Eğlence Araçları

Paralives, oyunculara The Sims 4 ve Project Rene’nin yanında yeni bir alternatif sunuyor. Piyano, koşu bandı, ağırlık sehpası, şövale, teleskop, yoga matı gibi eğlence araçlarının yanı sıra farklı modellerde kilimler, tablolar ve anime vücut yastığına benzeyen dekoratif öğeler de oyunun çeşitliliğini artırıyor.

Alex Massé ve Paralives Studio’nun titiz çalışmaları, oyunculara 2024 yılında benzersiz bir yaşam simülasyonu deneyimi sunmaya hazırlanıyor. Oyunseverler, Paralives ile yepyeni ve heyecan verici bir dünyaya adım atacaklar.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.