-->
MediaMarkt’tan 10.000 TL ve Üzeri Alışverişlere Özel 600 TL MaxiPuan Fırsatı!

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki 97 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor.

17.01.2024 | ulasufuk

MediaMarkt, Maximum Kart ile yaptığı kampanya kapsamında, Türkiye genelindeki 97 mağazasında ve mediamarkt.com.tr’de yapılacak alışverişler için özel bir fırsat sunuyor. 22 Ocak’a kadar geçerli olan Maximum kampanyası ile tüketiciler, tek seferde 10.000 TL ve üzeri ilk alışverişlerde 600 TL değerinde MaxiPuan kazanıyor.

Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışverişin keyfini sunan  MediaMarkt, tüketicilere sunduğu avantajlara bir yenisini daha ekledi. Buna göre tüketiciler, 22 Ocak tarihine kadar MediaMarkt mağazalarında ve mediamarkt.com.tr’de Maximum Kart’la tek seferde yapacakları 10.000 TL ve üzeri alışverişlerde 600 TL MaxiPuan kazanacak. 

Tüketicilerin kampanyadan faydalanabilmesi için, Maximum Mobil veya İşcep uygulamasındaki ilgili bölümden ‘‘KATIL’’ butonuna tıklaması yeterli oluyor. MaxiPuan; kampanya koşullarını sağlayan son alışverişin yapıldığı Maximum Kart’a 28 Şubat 2024 tarihinde yüklenecek. MaxiPuan son kullanma tarihi 31 Mart 2024 olacak.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.