-->
Lords of the Fallen için Dev Güncelleme: 80’den Fazla Geliştirme”

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı.

15.01.2024 | ulasufuk

Hexworks ekibi, popüler Souls-like oyunu Lords of the Fallen için büyük çaplı bir güncelleme yayınladı. Bu dev güncelleme, oyuna tam 80’den fazla geliştirmeyi içeriyor.

Lords of the Fallen, çıkışından sonra sürekli desteklenmeye ve güncellemelere tabi tutuluyor. Yeni 1.1.430 yamasıyla birlikte gelen bu güncelleme, bir dizi savaş sorununu çözerek büyük problemleri ortadan kaldırıyor. Artık oyuncuların karakterleri duvarlardan geçemeyecek ve belirli noktalarda sıkışıp kalmayacak.

Güncelleme, oyun içindeki karakterleri ve düşmanları iyileştirerek daha sağlam bir aksiyon deneyimi sunmayı amaçlıyor. Bu sayede oyunun performansı da artarken, aynı zamanda birkaç takılma ve kilitlenme sorunu da tamamen ortadan kaldırılıyor. Lords of the Fallen, geliştirici ekibin oyunu daha iyi bir deneyim için sürekli olarak güncellediği bir örnek olarak öne çıkıyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.