-->
Indiana Jones and the Great Circle Resmi Olarak Duyuruldu

Bethesda Softworks ve geliştirici MachineGames, daha önce doğruladığı Indiana Jones adlı oyunun resmi duyurusunu bir fragman ile gerçekleştirdi.

21.01.2024 | ulasufuk

Bethesda Softworks ve geliştirici MachineGames, daha önce doğruladığı Indiana Jones adlı oyunun resmi duyurusunu bir fragman ile gerçekleştirdi. Indiana Jones and the Great Circle adını taşıyan bu yapıt, 2024 yılı içinde Xbox Series ve PC platformları için piyasaya sürülecek. Oyunun PC versiyonu Steam ve Microsoft Store üzerinden erişilebilir olacak, ayrıca Xbox Game Pass aboneleri de bu maceraya ücretsiz olarak dahil olabilecekler.

Indiana Jones and the Great Circle, Raiders of the Lost Ark ve The Last Crusade filmleri arasında geçen bir hikayeye sahip. Oyun, birinci şahıs bakış açısıyla oynanan tek oyunculu bir macera deneyimi sunuyor. 1937 yılına götüren bu deneyimde, oyuncular tarihin en büyük gizemlerinden birini çözmek üzere heyecan verici bir serüvene atılıyor.

Oyun, çarpıcı manzaralar ve atmosferlerle dolu yeni bölgelere taşımayı hedefliyor. Indiana Jones’un rehberliğinde, kadim bir gücün sırlarını çözmek amacıyla dünya genelinde araştırmalara başlıyoruz. MachineGames’in ödüllü stüdyosu, son Wolfenstein serisinin ardındaki başarıyı sürdürmeyi amaçlayarak sinematik aksiyon-macera deneyimini oyunculara sunmayı planlıyor.

Duyuru fragmanıPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.