-->
Horizon Forbidden West PC Sürümü için Yeni Fragman Yayınlandı: DLSS 3 Teknolojisi Öne Çıkıyor

Aksiyon-macera oyunu Horizon Forbidden West için NVIDIA tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, oyunun PC sürümünde kullanılacak olan DLSS 3 teknolojisine odaklanıyor.

12.01.2024 | ulasufuk

Aksiyon-macera oyunu Horizon Forbidden West için NVIDIA tarafından yeni bir fragman yayınlandı. Fragman, oyunun PC sürümünde kullanılacak olan DLSS 3 teknolojisine odaklanıyor.

Horizon Forbidden West Complete Edition, 2024’ün başlarında PC platformuna adım atacak. Bu sürümde ana oyunun yanı sıra Burning Shores adlı ek hikaye genişletmesi de bulunacak. Burning Shores, PlayStation 5 konsollarında üst düzey bir deneyim sunmuştu ve bu ek paket, PC oyuncuları tarafından merakla bekleniyor.

Oyun, DLSS 3 teknolojisinin yanı sıra DLAA ve NVIDIA Reflex desteğine sahip olacak. Ancak, herhangi bir ışın izleme efektine dair henüz bir bilgi bulunmuyor. İlk oyun, ışın izleme desteği içermiyordu, bu nedenle PC sürümünde bu konuda ne gibi geliştirmeler yapıldığı merak konusu.

Şu an için oyunun PC sistem gereksinimleri hakkında herhangi bir bilgi verilmedi. Sony ve Nixxes ekiplerinden resmi bir açıklama bekleniyor. Horizon Forbidden West’in PC sürümü, genişletilmiş içeriği ve yeni teknoloji destekleriyle oyunseverlere heyecan verici bir deneyim sunmayı hedefliyor.

Yeni Fragman:Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.