-->
Hitman: Blood Money Reprisal, Nintendo Switch İçin Çıkış Tarihi Açıklandı!

Feral Interactive ekibinin yayıncılığını üstlendiği Hitman: Blood Money Reprisal için Nintendo Switch çıkış tarihi duyuruldu.

12.01.2024 | ulasufuk

Feral Interactive ekibinin yayıncılığını üstlendiği Hitman: Blood Money Reprisal için Nintendo Switch çıkış tarihi duyuruldu. Oyun, 25 Ocak’ta Nintendo eShop üzerinden 30 dolarlık bir fiyatla oyunculara sunulacak. Şu anda oyunun ön siparişleri, indirimli olarak 25 dolardan alınabiliyor.

Hitman: Blood Money Reprisal, güncellenmiş içeriğiyle birlikte Switch konsoluna geliyor. Oyun, ilk olarak 30 Kasım 2023 tarihinde App Store üzerinden iOS ve Google Play üzerinden Android cihazlar için piyasaya sürülmüştü. Şimdi ise Nintendo Switch kullanıcıları, Ajan 47 olarak büyük bir maceraya atılma şansına sahip olacaklar.

Oyunda, karanlık sırlarla kaplı bir komplo içinde bulunan Ajan 47 olarak, cesur görevleri başarıyla tamamlamaya çalışıyoruz. Gizlilik odaklı bir yapıya sahip olan oyunda, düşmanları dikkat çekmeden etkisiz hale getirebilmek için çeşitli taktikleri kullanmamız gerekiyor. Görevleri başarıyla tamamlayarak sırrı çözmeye ve fark edilmeden kaçmaya çalışacağımız Hitman: Blood Money Reprisal, Nintendo Switch kullanıcılarına heyecan dolu bir oyun deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Switch fragmanıPopüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.