-->
Hangar 13 Ekibi, TopSpin 2K25 Tenis Oyununu Duyurdu

2K tarafından yayıncılığı üstlenilen ve Hangar 13 ekibi tarafından geliştirilen TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu.

17.01.2024 | ulasufuk

2K tarafından yayıncılığı üstlenilen ve Hangar 13 ekibi tarafından geliştirilen TopSpin 2K25 resmi olarak duyuruldu. Oyunun hangi platformlarda çıkış yapacağı henüz açıklanmamış olup, ancak PlayStation Store ve Microsoft Store sayfaları aktif durumda. Bu bağlamda, oyunun PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin onaylandığı belirtiliyor.

Gerçekçi bir tenis deneyimi sunulacak

Tanıtım fragmanı eşliğinde duyurulan TopSpin 2K25, temel olarak oyunculara gerçekçi bir tenis deneyimi sunmayı amaçlıyor. Oyunda tenis dünyasına adım atabilecek ve çeşitli ilgi çekici detaylarla donatılmış gerçekçi bir yapıyla karşılaşabileceğiz. Yeni nesil spor mekanikleriyle bezenmiş olan oyunun çıkış platformlarına dair henüz net bir bilgi bulunmamakla birlikte, PlayStation 5, Xbox Series X/S, PlayStation 4 ve Xbox One sürümlerinin onaylandığı açıklanmış durumda.

20 saniyelik duyuru fragmanı, gerçekçi tenis müsabakalarına dair kısa bir öngörü sunuyor. Oynanış içerikleriyle birlikte oyunun nasıl bir yapıya sahip olacağına dair bir fikir edinebiliyoruz. Ayrıca, ilerleyen süreçte daha fazla detayın paylaşılması bekleniyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.