-->
GOG’dan Ücretsiz Oyun: Süre Bitmeden Kütüphanenize Ekleyin

PC oyuncularının favori platformlarından biri olan GOG, şu anda ücretsiz olarak dağıtılan bir oyun sunuyor.

29.01.2024 | ulasufuk

PC oyuncularının favori platformlarından biri olan GOG, şu anda ücretsiz olarak dağıtılan bir oyun sunuyor. Mordheim: City of the Damned adlı sıra tabanlı strateji oyununu GOG kütüphanenize ekleyerek bu fırsattan yararlanabilirsiniz.

Mordheim: City of the Damned, Warhammer evrenine dayanan bir yapıma sahip ve taktiksel ve rol yapma unsurlarını bir araya getiriyor. Oyunda bir ekibin lideri olarak stratejik hamleler yaparak takımınızı güçlendirebilir ve düşmanlarınıza karşı üstünlük sağlayabilirsiniz. Her karakterin farklı yetenekleri ve donanımları olduğundan, taktiklerinizi ve stratejilerinizi buna göre şekillendirebilirsiniz.

– GOG sayfası

Oyunda yer alan karakterleri geliştirme ve güçlendirme fırsatına sahipsiniz. Bunun için çevreyi keşfederek ve kaynaklar toplayarak ekibinizi güçlendirebilirsiniz. Eğer Warhammer evrenine ilgi duyuyorsanız, Mordheim: City of the Damned’a bir şans vermek isteyebilirsiniz.

Bu ücretsiz fırsatı kaçırmamak için GOG platformunu ziyaret edebilir ve oyunu kütüphanenize ekleyebilirsiniz.

Oyun fragmanı Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.