-->
Forza Motorsport için Şubat Güncellemesi Geliyor: Neler Sunuyor?

Turn10 ekibi, popüler yarış aksiyon oyunu Forza Motorsport için yeni bir güncelleme duyurdu.

29.01.2024 | ulasufuk

Turn10 ekibi, popüler yarış aksiyon oyunu Forza Motorsport için yeni bir güncelleme duyurdu. Patch 5.0 adı verilen bu güncelleme, Şubat ayı için bir dizi iyileştirme ve değişiklik içeriyor. Güncellemenin çıkış tarihi henüz belirlenmedi.

Yeni güncelleme, özellikle PC platformunda büyük performans artışları sağlıyor. Bu iyileştirmeler sayesinde oyun daha akıcı hale geliyor ve daha stabil bir oyun deneyimi sunuyor. Ayrıca güncelleme, işlemci yükünü azaltarak ekran kartının daha stabil bir şekilde kullanılmasını sağlıyor ve oyun içindeki takılma sorunlarını azaltıyor. Ayrıca, video ayarlarını değiştirdikten sonra kare hızında yaşanan sabitlik sorunları da çözülüyor.

Ancak, güncellemeyle ilgili DLSS 2 veya FSR 2.0 gibi teknolojik iyileştirmeler konusunda henüz bir bilgi bulunmuyor. Şubat ayının yaklaşmasıyla birlikte, daha fazla detayın güncellemeyle birlikte sunulması bekleniyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.