-->
D-SMART GO’DAN ÇOCUKLAR İÇİN ÖZEL SEÇKİ: “SÖMESTİR NEŞESİ”

Çocuklar, çizgi film ve çizgi dizileri D-Smart GO’da “Sömestir Neşesi” kategorisinde istedikleri zaman izleyebilecek. 

19.01.2024 | ulasufuk

Çocuklar, çizgi film ve çizgi dizileri D-Smart GO’da “Sömestir Neşesi” kategorisinde istedikleri zaman izleyebilecek. 

D-Smart GO’da birbirinden özel film seçkileri sinemaseverlerle buluşmaya devam ediyor. D-Smart, sömestir döneminde çocukları da düşündü. Çocuklar, birbirinden eğlenceli çizgi film ve dizilere, D-Smart Go’da yer alan “Sömestir Neşesi” kategorisinden ulaşabiliyor.  

Seçkide yer alan film ve seriler ise şöyle: Çocuk Smart kanalındaki; “Mia and Me”, “Sally Bollywood” ve “Looped”, Moonbug kanalında yer alan “Blippi”, “Cocomelon”, “Little Angel”, “Supa Strikas”, “Oddbud”  ve “Gecko’s Garage”, Cartoon Network kanalında yer alan “The Amazing World of Gumball”, “Kral Şakir”, “Teen Titans Go!”, “Looney Tunes Cartoons”, Sinema TV kanalındaki, “Masha And The Bear: Masha’s Songs”, “Dreambuilders”, “Lyle, Lyle, Crocodile”, “Lego Dc Comics Super Heroes: The Flash” ve “Scooby-Doo! Moon Monster Madness”.

D-Smart’ın çocuk kanalları “Çocuk Smart”, “Cartoonito”, “Baby TV”, “Minika GO”,“Minika Çocuk”, “TRT Çocuk”, “Da Vinci”, “Cartoon Network”, “Disney Junior” ve “Moonbug” D-Smart GO’dan da izlenebiliyor. Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.