-->
Counter-Strike 2’de Molotof Hatası Oyuncuları Rahatsız Ediyor

Counter-Strike 2 oyuncularını sinirlendiren kritik bir hata gün yüzüne çıktı.

04.01.2024 | ulasufuk

Counter-Strike 2 oyuncularını sinirlendiren kritik bir hata gün yüzüne çıktı. Oyun içindeki molotof kokteyllerinin alevlerini söndürmek için kullanılan sis bombalarının beklenen etkiyi her zaman göstermediği ortaya çıktı. Bu sorun, oyuncular arasında büyük bir eleştiri ve rahatsızlık yaratıyor, çünkü bu hata rekabeti olumsuz etkiliyor.

CS2’nin Sorunsuz Başlangıcı ve Yeni Hatanın Ortaya Çıkışı

Counter-Strike 2, 2 Eylül 2023 tarihinde piyasaya sürüldü ve başlangıçta herhangi bir sorun içermiyordu. Ancak, aylar geçtikten sonra ortaya çıkan yeni bir hata, oyuncuların deneyimini olumsuz etkiliyor. Molotof kokteylinin alevlerini söndürmek için kullanılan sis bombalarının her zaman doğru şekilde çalışmadığı belirlendi.

Oyuncu Talepleri ve Eleştiriler

Oyuncular, bu hatanın oyundan çıkarılması veya düzeltilmesi konusunda bir an önce Valve’dan çözüm bekliyor. Bazı oyuncular, bu hatanın oyun içi rekabeti olumsuz etkilediğini savunuyor ve hızlı bir çözümün gerektiğini vurguluyor. Alevlerin beklenenden daha uzun süre devam etmesi veya sis bombalarının etkisinin gecikmeli olması, oyuncuların stratejilerini oluştururken beklenmedik sorunlarla karşılaşmalarına neden oluyor.

Valve’dan Beklenti Artıyor

Oyuncu topluluğu, geliştirici Valve’dan bu sorun üzerinde çalışmasını ve oyuncuların sorunsuz bir deneyim yaşamasını sağlamak adına hızlı bir çözüm sunmasını talep ediyor. Counter-Strike 2’nin başarılı lansmanının ardından bu tür sorunların hızla ele alınması, oyuncuların güvenini kazanmak adına önemli olacaktır. Oyuncuların geri bildirimleri ve talepleri, oyun geliştirme sürecindeki kritik bir geri dönüş olma özelliği taşıyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.