-->
Atari 400’ün Mini Versiyonu Duyuruldu: 25 Klasik Oyunla Geliyor”

Atari 400 modeline dayanan yeni bir Mini konsol duyuruldu.

15.01.2024 | ulasufuk

Atari 400 modeline dayanan yeni bir Mini konsol duyuruldu. Bu Mini konsol, C64 Mini ve Amiga 500 Mini’nin üreticileri tarafından geliştirilmiş olup, 28 Mart 2024 tarihinde 119,99 dolarlık bir fiyat etiketiyle piyasaya sürülecek.

Yeni konsol, 8 bitlik Atari serisinin tamamını kapsayan 400/800, XL ve XE serileri ile 5200 ev konsolunu içeriyor. Konsol, 5 farklı USB bağlantı noktasına sahip olarak çıkış yapacak ve içinde 25 klasik yerleşik oyun bulunacak.

Konsolda yer alacak oyunlar arasında Berzerk, Boulder Dash, Capture the Flag, Lee, Millipede, Miner 2049er, Missile Command, MULE, Star Raiders II ve Yoomp gibi 25 farklı klasik bulunmaktadır. Ayrıca, konsolun geri sarma özelliğine sahip bir modu da bulunmakta, bu özellik sayesinde oyuncular 30 saniyeye kadar geri gidebilecekler.

Duyuru içeriğiPopüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.