-->
Yodlar Konuştu: Outcast – Yeni Bir Başlangıç Mart 2024’te Çıkıyor!

Yeni bir başlangıcın zamanı geldi! Tam anlamıyla: Outcast – A New Beginning’in artık resmi bir çıkış tarihi var: 15 Mart 2024!

04.12.2023 | ulasufuk

Yeni bir başlangıcın zamanı geldi! Tam anlamıyla: Outcast – A New Beginning’in artık resmi bir çıkış tarihi var: 15 Mart 2024! Kendinizi Adelpha’nın büyüleyici uzaylı diyarına kaptırmaya, gizemlerini ortaya çıkarmaya ve kahramanımız Cutter Slade’in ustalıkla yaptığı galaksinin en zekice baba şakalarının tadını çıkarmaya hazır olun. Outcast, bilimkurgu temalarına ve mecazlarına biraz ironik ama sağlıklı bir yaklaşım sunarak acımasız robotik istilacılara karşı gezegen çapında bir ayaklanmaya eğlence duygusu katıyor.

Serseriler – Yeni Bir Başlangıç / Genel Bakış

Silah geliştirmeleri, uzaylılar ve canavarlar (yırtıcı da olabilirler) – tüm bunları Appeal Studio ve THQ Nordic’in yakında çıkacak açık dünya aksiyon-macera oyunu Outcast – A New Beginning’de bulacaksınız! Eski Donanma SEAL’i Cutter Slade olarak oynayın ve yerel Talanların güvenini kazanın. Üsleri zayıflatmak için düşman cephane konvoylarını yok etmek ve bir sonraki saldırının nereye yapılacağını özgürce seçerek Talan ayaklanmasının başarısını şekillendirmek gibi gerilla savaşlarına katılın.

Riskler yüksek olsa da, Cutter Slade kuru mizahı ön plana çıkararak yoğun hikayeye bir espri dokunuşu katıyor. Sevilen Outcast 1’i anımsatan hayranlık uyandıran oyun dünyasını yeniden keşfedin, aynı zamanda yeni gelenler için tamamen taze ve erişilebilir bir şey sunun. Her köşe harikalar ve sürprizlerle dolu!

Outcast – A New Beginning, Appeal Studios tarafından Charleroi, Belçika’da geliştiriliyor ve 15 Mart 2024’te PC için 59,99 € / 59,99 $ / 49,99 £ ve PlayStation5 ve Xbox Series için 69,99 € / 69,99 $ / 59,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.