-->
Yeni Destiny 2 Zindanı ile Geçmişin Sırlarını Ortaya Çıkarın: Savaş Lordu’nun Harabesi

Ölüm bir Ahamkara için son değildir.

03.12.2023 | ulasufuk

Ölüm bir Ahamkara için son değildir.

Bungie bugün Destiny 2: Lightfall’un ikinci zindanı olan Warlord’s Ruin’i yayınladı. Düşmanın gizli kalesine sızmaya cesaret eden Muhafızlar, nesli tükenmiş gibi görünen dilek bahşeden bir ejderha olan Ahamkara’nın kemiklerini ele geçirmek için zorlu mücadelelere girecekler.

Unutulmuş ihtişam ve yeni bir zırh seti ve yeni Egzotik Void tabancası Buried Bloodline da dahil olmak üzere, bu mücadeleye girecek kadar cesur olanları yeni ödüller bekliyor. Warlord’s Ruin zindanını 3 Haziran 2024, TSİ 8:59’dan önce tamamlayan Muhafızlar, Bungie Ödülleri aracılığıyla Bungie Store’dan temin edilebilecek özel bir ters çevrilebilir yelek, tamamlama rozeti ve Unvan rozeti satın alabilecekler.

Lightfall + Annual Pass sürümüne sahip olan herkes yeni Warlord’s Ruin zindanına anında erişim elde edecek. Oyuncular ayrıca Lightfall Zindan Anahtarı satın alarak da oynayabilirler.

Ayrıca bu hafta Destiny 2 için yeni olan Season of the Wish 28 Kasım’da başladı. Haftalık hikaye görevleri aracılığıyla Muhafızlar, son Ahamkara Riven ile bir anlaşma yapmak için Kraliçe Mara Sov ile birlikte çalışacak. Onun efsanevi On Beşinci Dileği, 4 Haziran 2024’te başlayacak Son Şekil’de Tanık’ı ele geçirmek için Gezgin’e giden bir yol bulmanın anahtarını elinde tutuyor.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.