-->
VR Taktik Becerilerinizi Ortaya Çıkarın! Sürükleyici Kule Savunma Oyunu Realm Protector İçin Hazırlanın!

Ordunuzu tahtaya koyun.
Realm Protector 8 Aralık’ta geliyor!

04.12.2023 | ulasufuk

Ordunuzu tahtaya koyun.
Realm Protector 8 Aralık’ta geliyor!
Realm Protector kule savunması, aksiyon ve RPG’nin en iyi unsurlarını bir araya getirerek harika bir oyun harmanı oluşturuyor. Oyunumuz sadece çok çeşitli silahlar ve kuleler sunmakla kalmıyor, aynı zamanda heyecan verici çatışmalar için dinamik bir düşman görünüm sistemine de sahip.

ÇEŞİTLİ BİNALAR: Farklı elementlere karşılık gelen dört tür kule vardır: gizemli, ateş, buz ve elektrik. Kuleleri inşa etmek için oyuncular onları haritadaki belirli bir yere nişan almalı ve savaştan elde edilen kaynakları kullanmalıdır.

GENİŞLETİLMİŞ OYUN PLANI: Diğer oyunlarda seviye başına yaklaşık 15 ayrı düşman bulunurken Realm Protector’da HORDE modunda 100’den fazla birim bulunur.

GENİŞLETİLMİŞ MENZİL: Yıldırım kontrol eldivenleri olan temel silahlara ek olarak, daha sonraki bir aşamada oyuncunun emrinde bir yay ve elektrikli oklar olacak.

ZORLU MÜCADELELER: Oyunda farklı oynanış modları bulacaksınız. Hayatta kalma modu – daha sonra kullanılabilir ve düşmanların direncinin arttığı, oyuncunun daha az kaynağa sahip olduğu ve bazı mekaniklerin engellendiği bir hardcore modu.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.