-->
Uzzuzzu My Pet’te çatallar zorlu bir rakiptir: Golf Dash – yeni bir meydan okuma ile karşınızda!

En büyük bağımsız oyun geliştiricilerinden ve yayıncılarından biri olan RedDeer.Games, Uzzuzzu My Pet: Golf Dash’i yayınladı.

03.12.2023 | ulasufuk

En büyük bağımsız oyun geliştiricilerinden ve yayıncılarından biri olan RedDeer.Games, Uzzuzzu My Pet: Golf Dash’i yayınladı. Güney Kore’nin en sevimli evcil hayvanlarının dünyasında geçen bu çılgın golf oyunu şimdi Nintendo eShop’ta!

Uzzuzzu Evcil Hayvanım: Golf Dash, oyuncuları hiçbir golf sahasının aynı olmadığı bir dünyaya götürüyor – her biri ilerledikçe artan sürprizler ve zorluklarla dolu. Bir golf topu, pizzadan sosise kadar neredeyse her şeyin şeklini alabilir ve gerçekten çılgın bir golfün kapısını açabilir.

Fizik oyuncuların lehine ya da aleyhine çalışabilir. Balık yere çarptığında kanat çırpacak, pizza her yan yattığında ezilecek ve sosisli sandviç şaşırtıcı derecede aerodinamik hale gelecektir.

Uzzuzzu Evcil Hayvanım: Golf Dash, en zorlu mücadelelerin bile eğlenceli olmasını ve bazı durumların gülünçlüğünün net bir amacı olmasını sağlayacak. En sıra dışı yerlerde golf oynamak (kimya laboratuvarı gibi… bunlardan birinde golf oynayan var mı?), sadece bolca kahkaha değil, aynı zamanda yaratıcı problem çözme patlamaları da sağlar.

Dört tanınmış karakter – yavru Boo, zarif kedi Tara, golden retriever Kung ve küçük İranlı Ta – olmasaydı bu renkli macera asla aynı olmazdı. Oyunculara neredeyse her seviyede bu hayvan dostları eşlik edecek, çünkü onlar nihai golf ustaları.

Yenilmeye hazır 70’ten fazla seviye var. Tuzaklar ve yüksek hızlı kovalamacalar zorluğu adım adım artırarak kendi yollarıyla zorlayıcıdırlar.

Oyuncular dev bir basketbol topundan başarıyla kaçabilecekler mi ya da arkadaşlarını dev, tehlikeli bir sosisliden koruyabilecekler mi?

Uzzuzuu Evcil Hayvanım: Golf Dash şimdi Nintendo Switch konsollarında mevcut.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.