-->
The Last Rockstars Yenı̇ Parçası ‘Mastery’yı̇ Tekken 8’in Tema Şarkısı Olarak Lanse Ettı̇

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak.

02.12.2023 | ulasufuk

Sanatçılar Yoshiki, Hyde, Sugizo ve Miyavi’den oluşan popüler Japon rock grubu The Last Rockstars’ın yeni şarkısı “Mastery” TEKKEN™ 8 için resmi tema şarkısı olacak. Yeni şarkı grubun Tokyo’daki Ariake Arena’da düzenlenen “The 2nd Tour 2023 PSYCHO LOVE” canlı konserinde ilk kez seslendirildi. TEKKEN 8 26 Ocak 2024’te PlayStation®5, Xbox Series X|S ve Steam® üzerinden PC için geliyor.

The Last Rockstars, rock dünyasının zirvesinde hüküm sürmüş ve dünya çapında isim yapmış dört üye tarafından 2022 yılında kurulan bir gruptur. Yeni şarkı “Mastery” TEKKEN 8 için yazıldı ve Sugizo’nun ağır, kaslı gitarı ve Miyavi’nin gitarı ve rapleri ile sanki savaştaki rakiplere meydan okuyormuş gibi sunulan oyunun yoğun savaşlarını ve duygusal hikayelerini anımsatan ultra agresif bir sese sahip. Hyde’ın vokalleri şiddetli yumruklar gibi ses çıkarıyor ve YOSHIKI’nin piyanosu tüm hikayeyi örüyor. Parça yakın gelecekte TEKKEN 8’in resmi tema şarkısı olarak yayınlanacak.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.