-->
Taora’da benzersiz bir sanat tarzıyla zombi kıyametinde hayatta kalmak için üretin ve inşa edin!

Taora : Survival’ın ÜCRETSİZ önsöz sürümü artık Steam’de!

10.12.2023 | ulasufuk

Taora : Survival’ın ÜCRETSİZ önsöz sürümü artık Steam’de!


Taora, benzersiz karakter oluşturma ve işçiliğe sahip bir açık dünya hayatta kalma oyunudur. Üssünüzü inşa edin ve yükseltin ve zombi kıyametinde hayatta kalın!

🧟 BU OYUN HAKKINDA 🧟‍♀️


Taora, zombilerin istila ettiği bir adadır ve keşfedilecek ve yağmalanacak birçok yer barındırır.

Üssünüzü inşa edebilir, teçhizatınızı üretebilir ve yükseltebilir, birçok benzersiz yeri keşfedebilir, malzemeleri veya teçhizatları yağmalayabilirsiniz … Aracınızı ihtiyaçlarınıza uyacak şekilde yükseltebilirsiniz.

Karakterlerinizin becerilerini, elektronikleri kesmek, kırık şeyleri onarmak, yaralıları iyileştirmek veya zombilerle savaşmak gibi farklı koşullara uyacak şekilde yükseltin.

İşçilik, üs inşası vb. için gerekli malzemeleri yağmalayın.

Taora’da kullanabileceğiniz birçok araç var.

Sizi gerçek bir hayatta kalan yapan dişlilerinizi, araçlarınızı, silahlarınızı, zırhlarınızı üretebilir ve yükseltebilirsiniz.

Aracınıza atlayabilir ve Taora’daki eşsiz yerleri keşfedebilirsiniz.

Taora’da hayatta kalmak için üssünüzü inşa etmek önemlidir. Ganimet ve silahlarınızı üssünüzde depolayabilir, silahlarınızı, araçlarınızı ve hayatta kalanlarınızı geliştirmenize yardımcı olacak çeşitli araçlar veya masalar inşa edebilirsiniz.

Karakterinizi farklı yönlerden geliştirin, zombi ordularını öldürmek için bir asker veya alet üretebilen, tuzakları etkisiz hale getirebilen, kasaların kilidini açabilen bir tamirci olabilirler…Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.