-->
Taç Savaşları’nda Kötülüğün Kökenı̇ Hakkında Bı̇Lgı̇ Edı̇nı̇n: Kara Prens

Oyunun Gamescom 2023’teki ilk tanıtımının ardından NACON ve Artefacts Studio, 30 Kasım’da PC Gaming Show sırasında yayınlanan özel bir videoda oyunun hikayesinin önemli yönlerinden birini ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınlamaktan memnuniyet duyuyor.

01.12.2023 | ulasufuk

Oyunun Gamescom 2023’teki ilk tanıtımının ardından NACON ve Artefacts Studio, 30 Kasım’da PC Gaming Show sırasında yayınlanan özel bir videoda oyunun hikayesinin önemli yönlerinden birini ortaya çıkaran yeni bir fragman yayınlamaktan memnuniyet duyuyor.
Crown Wars: The Black Prince’in çıkış tarihi öne çekildi ve artık 7 Mart 2024’ten itibaren PC, PS5™ ve Xbox Series X|S’de satışa sunulacak.

Çok beğenilen The Dungeon of Naheulbeuk’un arkasındaki şirket Artefacts Studio: Steam’de %88 olumlu eleştiri alan The Amulet of Chaos’un arkasındaki şirket, sıra tabanlı strateji ve taktik oyunlarının hayranlarını memnun edecek yeni bir sürümle geri döndü.

Crown Wars: The Black Prince’de oyuncu, ödül olarak Batı’nın en güçlü krallığının tacı ile birçok kraliyet ailesini kanlı çatışmalara sokan Yüz Yıl Savaşları’na dalıyor. Ancak bu, Tarihi değiştirebilecek güçlü bir Kötülüğü hesaba katmadan olmaz. Gizli ve şeytani bir örgüt, güç arayışında krallıkta kaos yaratıyor.

Bu sıkıntılı zamanlarda oyun, gözden düşmüş 4 aileden birine mensup genç bir lord olarak oynamanıza izin veriyor, her birinin özel yetenekleri ve oyun ilerledikçe ortaya çıkan kendi geçmişi var. Gizemli simyacı Nicolas Flamel’in rehberliğinde topraklarınızı eski ihtişamına kavuşturmalı ve eşkıyalara, şövalyelere ve terör saltanatının arkasındaki karanlık güç olan Tarikat’ın uşaklarına karşı mücadeleye liderlik etmelisiniz. Krallığı istiladan ve yozlaşan kötülükten kurtarmak için, oyunda bulunan 6 asker sınıfından oluşan yoldaş takımlarını işe almalı, donatmalı ve eğitmelisiniz. Siz olmadan savaş kaybedilir. Işık Kardeşliği’nin son umudu sizsiniz.

Crown Wars: The Black Prince 7 Mart 2024 tarihinden itibaren PC, PlayStation®5 ve Xbox Series X|S’de satışa sunulacak. Nintendo Switch™ sürümü ise kısa bir süre sonra satışa sunulacak.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.