-->
SteamWorld Build Şimdi PC, PlayStation, Xbox ve Switch’te

Şehir kurma, zindan yönetimi ve SteamWorld cazibesi ödüllü serinin beğenilen son oyununda bir araya geliyor.

02.12.2023 | ulasufuk

Şehir kurma, zindan yönetimi ve SteamWorld cazibesi ödüllü serinin beğenilen son oyununda bir araya geliyor.

Thunderful ve The Station, SteamWorld Build’in PC, Xbox Series X|S, Xbox One, PlayStation 4, PlayStation 5 ve Nintendo Switch’te %10 lansman indirimi sayesinde €/$26.99 fiyatla ve Xbox Game Pass üzerinden satışa sunulduğunu duyurmaktan heyecan duyuyor. Lansman indirimine ek olarak, hayranlar serideki tüm oyunlara zaten sahiplerse deluxe sürüm için ek %22 indirim alacaklar ve SteamWorld Build ve OST için yalnızca 28,79 € ödeyecekler. SteamWorld oyunlarının hayranları artık Steam’de yeni SteamWorld Complete Bundle’da ekstra indirimlerden yararlanabilecek ve indirim, sahip olunan oyun sayısına bağlı olarak artacak.

Şehir kurma türünü Dungeon Keeper benzeri yeraltı madenciliğiyle birleştiren ve çarkları o eşsiz SteamWorld gizli sosuyla yağlayan SteamWorld Build, geliştirici The Station’dan şehir kurma türüne daha önce hiç görülmemiş bir yaklaşım sunuyor. SteamWorld Build’in müzikleri de şu anda Distrokid aracılığıyla Steam, Spotify, Apple Music ve Tidal üzerinden edinilebilir.

Bir SteamWorld maden kasabasının mimarı olarak, steambot vatandaşlarınız için temel atın ve evler yükseltin, onları besleyin ve biraz köklü eğlence sağlayın. Kasabanızın altında bulunan ve yaklaşan kıyametten kaçmanın anahtarı olan antik teknolojiyle dolu olduğu söylenen terk edilmiş madene girin. Yerin üstündeki doğal kaynakları ve altında gömülü bol cevherleri kullanarak şehrinizi genişletin, yeni yerleşim katmanlarını daha derine inme, anlatılmamış zenginlikleri ortaya çıkarma ve nihayetinde gezegenden kaçmalarına yardımcı olma arayışına katılmaları için teşvik edin!

SteamWorld Build PC ve konsol için eş zamanlı olarak geliştirilerek oyunun her yönünün fare ve klavye ile olduğu kadar kontrolcü ile de iyi çalışmasını sağladı ve geleneksel olarak PC merkezli bir türü ödün vermeden konsola taşıdı. SteamWorld geleneğine göre, hangi platformda olurlarsa olsunlar şehir kurma oyunlarına yeni başlayanlar için harika bir giriş yolu sunarken, aynı zamanda deneyimli oyunculara patentli SteamWorld cazibesiyle aşılanmış canlandırıcı yeni bir mücadele veren türe yeni bir dokunuş sunuyor.

SteamWorld Universe ve Franchise Direktörü Brjánn Sigurgeirsson, “SteamWorld Build’in medya tarafından oyun hakkındaki incelemelerinde bu kadar sevildiğini görmekten çok memnunuz ve PC, PlayStation, Xbox ve Switch oyuncularının artık oyunu kendileri için deneyimleyebilecekleri için çok heyecanlıyız” dedi. “SteamWorld Build ve bir bütün olarak serinin gelecek planları hakkında daha fazla şey paylaşabilmek için sabırsızlanıyoruz!”

The Station’ın yapımcısı Adam Vassee, “Serinin belirlediği yüksek standartları karşılamak ve SteamWorld Build söz konusu olduğunda o çok önemli SteamWorld hissini doğru şekilde yakaladığımızdan emin olmak konusunda üzerimizde her zaman büyük bir baskı vardı,” dedi. “Oyunun aldığı tepkiyi görmek, bunu başardığımızı göstermesi açısından gerçekten gurur verici ve oyun nihayet çıktığına göre oyuncuların inşa ederken eğlenebilecekleri için çok mutluyum!”Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.