-->
Parti Arkadaşları Evrenini Keşfedin – Basın Kiti Ekte!

Çılgınca eğlenceli 4 temaya yayılan 20’den fazla mini oyundan oluşan coşkulu bir koleksiyon olan Party Friends ile parti fantezisine katılın.

04.12.2023 | ulasufuk

Çılgınca eğlenceli 4 temaya yayılan 20’den fazla mini oyundan oluşan coşkulu bir koleksiyon olan Party Friends ile parti fantezisine katılın.

Oyun 24 Aralık 2023’te Switch, Xbox ve PlayStation’a gelecek, Steam’de ise 2024’ün ilk çeyreğinde satışa sunulacak.

Tercih ettiğiniz platform için bir kullanım kodu istemekten çekinmeyin.

Büyüleyici Çiftlik’ten Kış Tatil Köyü’nün buz gibi heyecanına ve güneşle ıslanan Kumsal’dan Orman’ın büyüleyici derinliklerine kadar eğlence, kahkaha ve rekabet kasırgasına hazır olun! Arkadaşlarınızı ve ailenizi kapın çünkü Party Friends 4 oyuncuya kadar hem tek oyunculu hem de çok oyunculu modları destekliyor.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.