-->
MX vs ATV: Legends Sezon 2 Bugün 2 Yeni DLC Alıyor!

THQ Nordic ve Rainbow Studios bugün MX vs ATV: Legends Season 2 için iki ek DLC yayınlamaktan heyecan duyuyor – The Compound Pack, KTM’nin resmi test alanlarını (RD Field olarak adlandırılır) VE Ricky Carmichael Çiftliğini tek bir büyük DLC’de içeriyor.

19.12.2023 | ulasufuk

THQ Nordic ve Rainbow Studios bugün MX vs ATV: Legends Season 2 için iki ek DLC yayınlamaktan heyecan duyuyor – The Compound Pack, KTM’nin resmi test alanlarını (RD Field olarak adlandırılır) VE Ricky Carmichael Çiftliğini tek bir büyük DLC’de içeriyor. 2. DLC Husqvarna Pack 2023’tür ve size en yeni lisanslı Husqvarna Motosikletlerini getirir. Daha detaylı bir bakış için Compound Pack’in fragmanına buradan göz atın:

Compound Pack 6 pist ve devasa bir serbest sürüş ortamı içerir: KTM RD Field (KTM’nin resmi test alanı) 2 Supercross Pisti ve bir Enduro pisti getirirken, Ricky Carmichael çiftliği 2 Supercross Pisti, 1 National ve çılgınca scrubs ve stunts atmak için büyük ve güncellenmiş bir freeride alanı içeriyor! Bu DLC 9.99 € / 9.99 $ / 7.99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak.

Husqvarna Paketi 2023’ün en yeni MX modellerini içeriyor: TC125, TC250, FC250 ve güçlü FC450. Bu araçlar 4,99 € / 4,99 $ / 3,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak. Husqvarna Pack ’22 sahipleri için fiyata %20’lik bir sadakat indirimi eklenecektir.

Her iki DLC’yi oynamak için temel oyun MX vs ATV: Legends gereklidir.

MX vs ATV: Legends Rainbow Studios tarafından geliştirilmekte ve THQ Nordic tarafından yayınlanmaktadır. Temel oyun PC, PS4, XB1, PS5, XSX için 39,99 € / 39,99 $ / 34,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunuluyor.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.