-->
LEGO Brawls Jingle Brawls Etkinliği 1 Aralık’ta Geri Dönüyor

Aralık ayı boyunca LEGO Brawls’a geri dönen yılbaşı temalı özel etkinlik Jingle Brawls’ın tam mevsimi!

04.12.2023 | ulasufuk

Aralık ayı boyunca LEGO Brawls’a geri dönen yılbaşı temalı özel etkinlik Jingle Brawls’ın tam mevsimi! Etkinlik sırasında oyuncular yeni bir Jingle Brawls seviyesinde rekabeti kızıştırabilir ve 22 sınırlı süreli şenlikli LEGO Minifigürünün kilidini açabilir, bunların hepsi temel oyun satın alındığında ücretsizdir.

LEGO Brawls için Jingle Brawls kapsamında gelen yeni içerikleri gösteren yepyeni bir fragmana aşağıdaki bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

LEGO Brawls, her yaştan, beceri seviyesinden ve oyun tercihinden oyuncunun keyif alabileceği, platformlar arası oynama (cross-play) ve çoklu oyun modlarına sahip, aile dostu, yapım parçası tabanlı, takım aksiyonlu bir dövüş oyunudur. Oyuncular 77 trilyondan fazla özelleştirme olanağıyla kişiliklerine, stratejilerine ve oyun tarzlarına göre özel, türünün tek örneği LEGO Minifigür dövüşçüleri inşa eder ve bunlarla yarışır. Oyunda Uzay ve Kale gibi sevilen klasik temalardan LEGO Jurassic World™, LEGO NINJAGO® ve LEGO Monkie Kid™ gibi hayranların favorilerine kadar ikonik LEGO temalı seviyeler bulunur.Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.