-->
King Arthur: Knight’s Tale — 2.0 Yaması ve Yeni Sezon Yayında

NeocoreGames, King Arthur için Rising Eclipse adlı ikinci sezonluk ücretsiz içerik güncellemesinin ve 2.0 yamasının yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyar.

04.12.2023 | ulasufuk

NeocoreGames, King Arthur için Rising Eclipse adlı ikinci sezonluk ücretsiz içerik güncellemesinin ve 2.0 yamasının yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyar: Knight’s Tale’in Steam’de yayınlandığını duyurmaktan mutluluk duyar.

Yeni güncellemeyi kutlamak için King Arthur: Knight’s Tale şu anda Steam’de %60 indirimli, bu da şimdiye kadarki en büyük indirimimiz.

Rising Eclipse, Avalon’un Seelie ve Unseelie Saraylarına odaklanan yepyeni bir mevsimsel görev zincirinin yanı sıra yeni mevsimsel mekanikler ve Camelot’ta yeni bir mevsimsel bina olan Sídhe Tapınağı’nı da içeriyor.

Topluluk geri bildirimlerine dayanan 2.0 yaması, sınıf ve karakter dengesi değişiklikleri, genişletilmiş beceri ağaçları, eser yapımı, yeniden dengelenmiş boss dövüşleri ve haritalar, yeni düşman varyantları ve çok daha fazlası dahil olmak üzere temel oyuna büyük bir oynanış ve yaşam kalitesi revizyonu getiriyor.

Şimdiye kadarki en büyük güncellememiz olan bu güncelleme, sezonla birlikte temel oyuna sahip olan herkes için ücretsizdir. YAMA NOTLARININ tamamını burada bulabilirsiniz.

Kral Arthur: Knight’s Tale sıra tabanlı taktiksel oyunlar ile geleneksel, karakter merkezli RPG’ler arasında benzersiz bir melezdir. Knight’s Tale, klasik Arthur mitolojisi hikayesinin karanlık fantezi mecazlarından süzülerek modern bir yeniden anlatımıdır ve geleneksel şövalyelik hikayelerine bir dokunuştur.

Kral Arthur: Knight’s Tale ayrıca 22 Şubat 2024’te PlayStation 5 ve Xbox Series S|X’e gelecek ve yeni bir genişleme paketi olan King Arthur: Legion IX – Roma’nın (meşhur) Dokuzuncu Lejyonunu içeren yeni bir genişleme paketi de PC (Steam) için hazırlanıyor.

Güncelleme için iki yeni video yayınladık: Sezonluk özelliklere ve mekaniklere odaklanan bir Geliştirme Günlüğü ve tüm yeni özellikleri vurgulayan bir Lansman Fragmanı.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.