-->
‘Hookah Haze’ ile Benzersiz Bir Yolculuğa Çıkın: Nargile Ruhuyla Beslenen İnsan Dramı Macerası 2024’te Steam® ve Nintendo Switch™’te

Olağanüstü bir şekilde örülmüş tatlı ve büyülü bir an.

03.12.2023 | ulasufuk

Olağanüstü bir şekilde örülmüş tatlı ve büyülü bir an.

TOKYO, 2 Aralık 2023 — Steam® ve Nintendo Switch™ için bir oyun olan Hookah Haze, Aniplex Inc. tarafından yayınlanacak (merkezi Chiyoda-ku, Tokyo; Başkan: Atsuhiro Iwakami; bundan böyle “Aniplex” olarak anılacaktır) tarafından yayınlanacak ve ACQUIRE Corp. (merkezi Chiyoda-ku, Tokyo; Başkan: Takuma Endo; bundan böyle “ACQUIRE” olarak anılacaktır) tarafından planlanan ve geliştirilen oyun 2024 yılında oyuncuların beğenisine sunulacak. Oyuncular, bir nargile dükkanı işleten baş karakter Toru Sumiki’nin rolünü üstlenirler. Oyuncular üç kıza nargile sağlayarak onların gerçek duygularını keşfedecekler.

Yeni Bilgiler 1| Anahtar görsel ortaya çıktı! Oyunun özünü yakalayan tanıtım fragmanı yayınlandı!

Hookah Haze’in ana görseli bugün Indie Live Expo 2023 Winter’ın Canlı Prömiyer bölümünde tanıtıldı. Görselde üç kadın kahraman – Amu Aigami, Kurumi Komori ve Kokoro Meigetsuin – keyifle nargile içerken, baş kahraman Toru Sumiki de onlara sıcak bir şekilde bakıyor.

Bir teaser fragman da yayınlandı.

Fragman (Japonca Versiyon): https://youtu.be/Ov_CzRuulos

Yeni Bilgiler 2|Üç kadın kahramanın ve baş karakterin tanıtımı!

Oyunun üç kahramanı ve baş karakteri hakkında ayrıntılar açıklandı.

Yeni Bilgiler 3|Steam(R) Store sayfası yayında! İstek listesi artık açık!

Bugün itibariyle Steam(R) Mağaza sayfasına erişilebilir ve oyun artık istek listenize eklenebilir.

Hookah Haze şu anda geliştirme aşamasındadır. Oyunla ilgili daha fazla güncelleme için lütfen bizi izlemeye devam edin.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.