-->
Green Hell VR’ın Ücretsiz Genişleme Paketi Şimdi Çıktı! Lansman Fragmanını İzleyin!

Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!

01.12.2023 | ulasufuk

Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!
Incuvo, PlayStation VR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’teki Green Hell VR’ın yeni ücretsiz genişleme paketi Spirits of Amazonia Part 1 ile harita boyutunu iki katına çıkardığını gururla duyurur. Bu güncelleme, söz konusu platformlarda orijinal Green Hell VR’a sahip olan herkes tarafından şimdi kullanılabilir. Bu tehlikeli ormana tekrar dalmadan önce, sizi bekleyen her şeyi özetleyen genişleme lansman fragmanının keyfini çıkarın:

Amazonia’nın Ruhları Bölüm 1 Hakkında

Bu hikâye genişletmesinde, Green Hell VR’ın ana hikâyesine önsöz niteliği taşıyan yeni bir macera yaşayacaksınız.

Mu’agi kabilesinin ve yerli bir Amazon köyünün Şefinin güvenini kazanmak için elinizden geleni yaparken bir kez daha Jake Higgins’in yerine geçin. Bunu yapmak için yerel efsanelere dayanan görevleri tamamlamalı, kabile üyelerine yardım etmeli ve köy için malzeme sağlamalısınız. Elbette tüm bunlar VR için özel olarak tasarlandı.

Spirits of Amazonia Part 1 hikayesinin tamamlanması 10-15 saat sürecek ve birçok yeni aktivite getirecek. Dahası, genişleme, Green Hell VR’da bilinen mevcut bölgeyle karşılaştırılabilir büyüklükteki tüm alanla yeni bir haritanın keyfini çıkarmanıza izin verecek.

Green Hell VR Hakkında

Amazon ormanlarında kaybolmuş ünlü bir antropolog olan Jake Higgins olun. Etrafı çeşitli tehlikelerle çevrili ve sadece saati, sırt çantası ve kullanışlı hayatta kalma rehberiyle donatılmış olan Higgins, dayanmalı ve medeniyete geri dönmelidir. Bu heyecan verici mücadeleye katılın ve yağmur ormanlarının yeşil cehenneminde ne kadar dayanabileceğinizi görün. Yırtıcılara karşı savaşmak, ağaçları kesmek, kendinizi iyileştirmek veya hain nehirde balık yakalamak için çeşitli aletler ve silahlar üretin. Bir barınak inşa edin, bir yay alın ve hayatta kalmaya hazırlanın – size bol şans diliyoruz. Buna kesinlikle ihtiyacınız olacak!

Incuvo tarafından geliştirilen Green Hell VR, Creepy Jar tarafından 2018’de PC’de ve 2021’de PlayStation 4 ve Xbox One’da yayınlanan ve büyük beğeni toplayan hayatta kalma oyunu Green Hell’i temel alıyor. Green Hell, bugüne kadar tüm platformlarda 5 milyon kopya satarak birçok cesur oyuncuyu heyecanlandırdı.Popüler Haberler


Bağımsız yayıncı Chorus Worldwide ve geliştirici Indie-us Games bugün, süper güç fantezisi UNDEFEATED’in piyasaya sürülmesinden bu yana 2 milyon indirmeye ulaştı.


Avrupa’nın açık ara bir numaralı elektronik perakendecisi MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.


Porsche Design Honor Magic V2 RSR, katlanabilir telefon teknolojisini premium spor otomobil tasarım mirası ile birleştiriyor.


Dünyanın hızla büyüyen akıllı telefon markası realme, mobil oyun dünyasının yeni lideri realme 11’i tanıttı.