-->
Forest Grove – Şimdi Satışta! | Blowfish Stüdyoları

Geliştirici Miga Games ve yayıncı Blowfish Studios’tan Forest Grove’un şimdi Steam, Epic Games, PlayStation, Xbox ve Ultra’da mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

02.12.2023 | ulasufuk

Geliştirici Miga Games ve yayıncı Blowfish Studios’tan Forest Grove’un şimdi Steam, Epic Games, PlayStation, Xbox ve Ultra’da mevcut olduğunu duyurmaktan heyecan duyuyoruz!

Forest Grove, gizemli bir kayboluşu çözmekle görevlendiren birinci şahıs bir suç gizemi bulmacasıdır.

Uzaktan Adli Büro (RFB) olarak bilinen seçkin Forest Grove soruşturma ekibi, yerel teknoloji varisi Zooey Kunstmatigaard’ın kayıp olduğu bildirildikten sonra şimdiye kadarki en göz korkutucu davasıyla uğraşmak zorunda. En son suç analizi teknolojisiyle donanmış olarak ipuçlarını arayın ve Zooey’nin merakla beklenen dönüşünü sağlamak için kafa karıştırıcı bulmacaları çözün.

Kunstmatigaard’ın görkemli Viktorya dönemi malikanesinin sanal bir Nanodeck rekreasyonunu inceleyin, ipuçlarını aramak için oda oda titizlikle analiz edin. Karmaşık bulmacaları çözün ve önemli konuşmaların dijital canlandırmalarını incelerken, herhangi bir düzensizlik için diğer kanıtlara çapraz referans verin.

Lansman Fragmanını İzleyin!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.