-->
Allison Road’un Tüyler Ürpertici Yeniden Hayali SUPERNORMAL’in Yeni Fragmanı Yayınlandı

Psikolojik korku türündeki oyun, karanlık sırlar barındıran sıradan bir apartman dairesinde unutulmaz bir yolculuk vaat ediyor.

03.12.2023 | ulasufuk

Psikolojik korku türündeki oyun, karanlık sırlar barındıran sıradan bir apartman dairesinde unutulmaz bir yolculuk vaat ediyor.

Bağımsız geliştirici Hitori De Productions, korku oyunu SUPERNORMAL için yeni bir fragman yayınlamaktan heyecan duyuyor. Merakla beklenen Allison Road’dan esinlenen oyun, oyunculara sıradan görünen bir apartman dairesinin sınırları içinde geçen psikolojik açıdan yoğun bir korku deneyimi sunuyor. Unreal Engine 5 ile geliştirilen ve Allison Road’un orijinal yaratıcısı tarafından izin verilen SUPERNORMAL, hem yeni nesil hem de geçmiş nesil platformları destekleyecek şekilde tasarlandı. Son fragman, yeni nesil grafiklerin gelişmiş yeteneklerini vurguluyor ve Allison Road’un neye dönüşebileceğinin ürkütücü potansiyelini gözler önüne seriyor.

SUPERNORMAL: Dedektiflik ve Psikolojik Korkunun Ürkütücü Bir Karışımı
SUPERNORMAL’de oyuncular, Masato Sakamoto’nun kızının gizemli kayboluşunu çözmekle görevli Dedektif Wyatt’ın yerine geçiyor. Oyun, dedektiflik ve bulmaca çözmeyi karmaşık bir şekilde bir araya getirerek oyuncuları her detayın bir ipucu olabileceği bir ortama sürüklüyor. Paranormal varlıklarla iletişim kurmak için mikrofon kullanmak gibi benzersiz özellikler, oynanışı yükselterek son derece kişisel bir korku deneyimi yaratıyor.

Aşağıdaki Yeni Yayınlanan Fragmanda Dehşet Verici Gerçeği Keşfedin!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.