-->
Albion Online 8 Ocak’ta “Crystal Raiders” Güncellemesini Yayınladı

Berlin, 4 Aralık 2023 – Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantastik sandbox MMORPG Albion Online, bugün 2024 yılının ilk güncellemesini duyurdu: Kristal Akıncıları.

04.12.2023 | ulasufuk

Berlin, 4 Aralık 2023 – Sandbox Interactive tarafından geliştirilen fantastik sandbox MMORPG Albion Online, bugün 2024 yılının ilk güncellemesini duyurdu: Kristal Akıncıları.

Duyuru fragmanı, Kristal Akıncıları güncellemesinin başlıca özelliklerini ve güncellemeleri Lonca Sezonları ile uyumlu hale getiren 2024’ün yeni güncelleme programını tanıtıyor.
Buradan izleyebilirsiniz:

Hem bireyler hem de gruplar için lonca savaşına yeni boyutlar getiren güncelleme 8 Ocak’ta yayınlanacak:

Bölge Baskını lonca savaşını sarsıyor ve küçük loncalara habersizce bölgelere saldırma şansı veriyor
Güçlü Kristal Silahlar her sezon başarılı loncaları ödüllendiriyor ve yeni ekonomik ve zanaatkârlık fırsatları getiriyor
Conqueror’s Challenge yeniden düzenlendi ve hem lonca ilerlemesini hem de bireysel katılımı ödüllendirmek için Günlük Kudret Bonusu eklendi
Bölgeler ve Sığınaklar sürekli aktiviteyi teşvik etmek için yeniden düzenlendi
Yüksek seviyeli grup PvE oynanışı için Elit Takip hedefleri eklendi
…ve daha fazlasıPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.