-->
AION Classic Europe’un 2.5 İçerik Güncellemesi “Lady Siel’in Çağrısı” Şimdi Yayında!

Tüm AION Classic Europe tutkunları için heyecan verici haberler! Çok beklenen 2.5 içerik güncellemesi “Lady Siel’s Call” artık yayında ve sevilen fantastik MMO’ya yeni zindanlar ve mücadeleler getiriyor.

06.12.2023 | ulasufuk

Tüm AION Classic Europe tutkunları için heyecan verici haberler! Çok beklenen 2.5 içerik güncellemesi “Lady Siel’s Call” artık yayında ve sevilen fantastik MMO’ya yeni zindanlar ve mücadeleler getiriyor. AION Classic dünyası bu büyük güncellemeyle genişlerken tehlikeli maceralara, büyük ödüllere ve heyecan verici oyun deneyimlerine dalın.

AION Classic ‘Lady Siel’s Call’ duyuru fragmanını izleyin:

2.5 Lady Siel’in Çağrısı güncellemesi sayısız heyecan verici mücadele, ödüllendirici mekanikler ve çok sayıda başka iyileştirme sunuyor. Sonsuzluk Kulesi’nin isimsiz koruyucusu Lady Siel, oyuncuları Tempus, Ölümcül Oda, Padmarashka’nın Mağarası, Empyrean Crucible ve Crucible Challenge gibi yeni instance’ları keşfetmeye davet ederek AION Classic maceralarını yepyeni bir seviyeye yükseltiyor.

Güncelleme 2.5 Lady Siel’in Çağrısı’ndaki yeni örneklere genel bakış:
Tempus: Seviye 55 ve üzeri oyuncular için benzersiz bir meydan okuma ve Abyss puanı stoklama fırsatı sunan nadir bir yüksek seviyeli solo instance.
Padmarashka’nın Mağarası: Seviye 55 ve üzeri 2-6 oyuncudan oluşan gruplar için güç ve hünere doğru heyecan verici bir yolculuk sunan esrarengiz bir zindan.
Ölümcül Oda: 51-55. seviyeler arasında 2-3 oyuncu için zaman saldırısı ve hazine avı içeren zorlu bir örnek.
Empyrean Crucible: Grup üyelerinin dairesel bir arenada canavarlarla topluca savaştığı, 50. seviye ve üzeri 2-6 oyuncu için bir PvE örneği.
Pota Mücadelesi: Grup oyunu dışında solo becerilerini geliştirmek isteyen oyuncular için solo odaklı bir PvE örneği.
Ayrıca, belirli eşyalara ekstra istatistikler ve efektler ekleyen ve bir karakterin yeteneğini sırasıyla istatistiklere ve donanımlı eşyalara göre ölçen Sanctification ve Combat Talent gibi yeni mekanikler tanıtıldı.

Balaurea Güncellemeleri: Silentera Kanyonu’na yeni dünya bossları eklendi, her Cumartesi saat 11’de (CET) 1 saat boyunca Öfkeli Debilkarim ve Öfkeli Lakhara varlıklarını hissettirecek. Eşya Güncellemeleri, Kale Savaşı Güncellemeleri ve Görev Güncellemeleri, oyunculara yeni dünya bossları, zırh ve aksesuar eşyaları, ek morph yöntemleri ve daha fazlasını sunarak genel oyun deneyimini daha da geliştiriyor!Popüler Haberler


Samsung’un Galaxy S24 Serisi, dünyanın dört bir yanında büyük bir ilgiyle karşılanıyor.


MWC’de yenilikçi bilgisayar, yazılım, konsept ve altyapı çözümleri ve hizmetlerinden oluşan en yeni portföyünü duyuran Lenovo, herkes için daha akıllı teknoloji sağlamaya devam ediyor


Teknopark İstanbul’un kuluçka merkezi Cube Incubation aracılığıyla geleneksel olarak düzenlediği ‘Açık Kapı: İş Dünyası ile Buluşma’ etkinliklerinin 13’üncüsünde sürdürülebilir teknolojiler odağındaki projeler yatırımcılara tanıtıldı. 


MediaMarkt’ın 8 Mart Kadınlar Günü Kampanyası kapsamında 1-4 Mart tarihleri arasında tablet, akıllı bileklik, bluetooth kulaklık ve saç düzleştirici gibi birbirinden farklı ürünler satışa sunulacak.