-->
Yeni Oyun Görüntüleri İçeren Yeni Haunted House Renovator Tanıtım Fragmanı!

Şimdiye kadar Perili Ev Yenileyici için Image Power geliştirici günlükleri çoğunlukla paranormal eğilimli bir yenileyici olarak çalışmanızın nasıl görüneceğini küçük GIF parçacıklarıyla gösteriyordu.

25.11.2023 | ulasufuk

Şimdiye kadar Perili Ev Yenileyici için Image Power geliştirici günlükleri çoğunlukla paranormal eğilimli bir yenileyici olarak çalışmanızın nasıl görüneceğini küçük GIF parçacıklarıyla gösteriyordu. Ancak, bu hafta tamamen yeni bir oyun tanıtım fragmanı yayınladık. Bu sayede telekinezi, mobilya ve zemin onarımı, duvar kâğıtlarının döşenmesi, mobilyaların temizlenmesi ve daha fazlası gibi birçok temel mekaniğe biraz daha uzun süre göz atabilirsiniz.

Ayrıca yenilenmesi planlanan ilk dairemizin atmosferini de hissedebilirsiniz! Fragmanın tadını çıkarın! Umarız bu ön bakışı beğenirsiniz!

Fragmanın kaynak dosyasına da buradan ulaşabilirsiniz:Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.