-->
Wıldshade: Tek Boynuzlu At Şampı̇yonları Satışa Sunuldu

Bitiş çizgisini bir tek boynuzlu at üzerinde geçin!

30.11.2023 | ulasufuk

Bitiş çizgisini bir tek boynuzlu at üzerinde geçin!

Yayıncı NACON ve stüdyo Tivola, Wildshade’in piyasaya sürüldüğünü duyurmaktan memnuniyet duyar: Unicorn Champions’ın çıkışını duyurmaktan mutluluk duyar. Tüm aile için binicilik yarış oyunu artık PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo Switch™’te mevcut.

Dünyanın dört bir yanındaki milyonlarca biniciye Wildshade’in fantastik dünyalarını mobil cihazlarda keşfetme şansı verdikten sonra, oyuncular artık bineklerini konsollarda dörtnala koşturabilirler.

Oyuncular bir atın veya tek boynuzlu atın sırtında, 4 oyuncuya kadar arkadaşlarına ve ailelerine karşı tek başlarına veya yerel çok oyunculu olarak vahşi turnuvalara katılıyor. Parkur boyunca binek ve binici zıplayabilir, hızlanabilir ve rakiplerini geçmek için sihirli büyüler kullanabilir.

Her yarışta becerilerinizi yükseltebilir ve daha sonra yeni binekler almak ve yeni aksesuarların kilidini açmak için kullanabileceğiniz puanlar kazanabilirsiniz. Oyuncular 50’ye kadar tek boynuzlu at ve attan oluşan bir ahır geliştirebilir, farklı kürk ve yele renklerine ve işaretlere sahip yeni, benzersiz binekler oluşturmak için onları yetiştirebilirler.

Bitiş çizgisini ilk geçen olmak için hangi fantastik yaratığı yetiştireceksiniz?

Wildshade: Unicorn Champions şimdi PlayStation®5, PlayStation®4, Xbox Series X|S, Xbox One ve Nintendo SwitchTM’de.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.