-->
Valve, Kült Serisinin 25. Yılını Kutluyor: Half-Life Bedava!

Valve’in 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve o dönemi etkisi altına alan Half-Life, sadece döneme damgasını vurmakla kalmayıp aynı zamanda birinci kişi perspektifli oyunlar için de ilham kaynağı olmuştu.

18.11.2023 | ulasufuk

Valve’in 1998 yılında piyasaya sürdüğü ve o dönemi etkisi altına alan Half-Life, sadece döneme damgasını vurmakla kalmayıp aynı zamanda birinci kişi perspektifli oyunlar için de ilham kaynağı olmuştu. Şimdi, bu efsanevi oyunun 25. yılını kutlamak adına sınırlı bir süreliğine ücretsiz olarak sunuluyor. Eğer hala bu klasikle tanışmadıysanız, oynamayı düşünmüyor olsanız bile fırsatı kaçırmamanızı öneriyoruz.

Half-Life Ücretsiz Oldu: Fırsatı Kaçırmayın!

Şirket, serinin orijinal oyununu geçici bir süreliğine ücretsiz sunmanın yanı sıra, Half-Life için yirminci yıl güncellemesini de yayınladı ve bir dizi yenilikle geliştirdi. Özel olarak disk sürümü için hazırlanan içerikler geri getirilirken, oyunculara Uplink, Half-Life: Further Data ve dört yeni çok oyunculu harita sunuluyor. Ayrıca, yeni nesil monitörler için arayüz ölçeklendirmesi, kontrolcü ve Steam için ağ desteği uyumlulukları gibi özellikler ekleniyor.

Geliştirmeler arasında görüş alanı genişlemesi, tıpkı eski günlerde olduğu gibi Overbright desteği, doku yumuşatmayı kapatma seçeneği, gelişmiş ışıklandırma ve Linux sistemine yönelik yazılım işleme seçenekleri bulunuyor. Ayrıca, oyunun zaman içindeki gelişimine odaklanan bir belgesel de yayınlanıyor.Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.