-->
Valve, Kazara İlk Left 4 Dead Prototipini Ortaya Çıkardı: Oyun Dünyasını Sarsan Hata!

Steam’in sahibi olan Valve, dikkat çekici bir hata sonucu ilk Left 4 Dead oyununun prototip sürümünü yanlışlıkla yayınladı.

26.11.2023 | ulasufuk

Steam’in sahibi olan Valve, dikkat çekici bir hata sonucu ilk Left 4 Dead oyununun prototip sürümünü yanlışlıkla yayınladı. Bu beklenmedik sürümle birlikte, PC oyuncuları en azından şimdilik bu zombi oyununun prototip versiyonunu deneyimleyebilirler. Oyun dünyasında böylesine sıra dışı bir durum, Valve’ın kazara sergilediği samimi bir yanılgı olarak karşımıza çıkıyor.

Bu sürüm temelde zombili C.S.

Yani, Valve, Counter-Strike 1.6’nın son güncellemesine kazara Left 4 Dead’in “Terror Strike” adlı prototip sürümünü ekledi. Bu beklenmedik durumla karşılaşan PC oyuncuları, bu sürümü nasıl başlatacaklarını ve oynayacaklarını hızla öğrendi.

Left 4 Dead’in bu prototip sürümü, temelde zombili bir Counter-Strike versiyonu gibi düşünülebilir. “Terror Strike”, Counter-Strike ile benzerlik gösteriyor ve oynanış dinamikleri de oldukça yakın. Ancak, bu nedenle Left 4 Dead’in son versiyonu gibi bir deneyim beklememek önemli.

Diğer yandan, Left 4 Dead’in bu prototip sürümünü ilk kez görmüyoruz. Valve, Ocak 2023’te bu haritayı Counter-Strike: Global Offensive’de sızdırmıştı. Dolayısıyla, bu Valve için ikinci bir benzer olay olarak değerlendirilebilir.Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.