-->
UE5 ile Canlandırılan Skyrim’deki Winterhold Bölgesi, Göz Alıcı Bir Video ile Karşınızda!

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı.

12.11.2023 | ulasufuk

İçerik üreticisi Leo Torres, The Elder Scrolls V: Skyrim tabanlı açık dünya aksiyon rol yapma oyununu konu alan son videoyu yayınladı. Videoda, Winterhold bölgesinin Unreal Engine 5 ile nasıl yeniden tasarlandığını görebilirsiniz; bu da yeni nesil bir Skyrim’in potansiyel görünümünü keşfetmemize yardımcı oluyor.

İlgi çekici detaylarla beraber hayranlara hitap ediyor

Leo Torres, bu haritayı NVIDIA RTX 3060Ti ekran kartıyla ve Unreal Engine 5.3.2 sürümü kullanarak oluşturdu. Projede üçüncü taraf modeller ve özel varlıklar kullanıldı, ve özel varlıkların oluşturulmasında Blender programı kullanıldı.

Leo Torres, Skyrim’i Unreal Engine 5 üzerinde çarpıcı bir şekilde canlandırmaya yönelik yalnızca bu projeyle sınırlı kalmadı. Daha önce benzer çalışmalar gerçekleştirmişti. Nisan 2023’te Unreal Engine 5’te Whiterun’un bir videosunu paylaşmıştı. Ardından Ekim ayında Solitude’u yeniden hayata geçirdi.

Sanatçı, en son Winterhold’un çok daha gerçekçi bir şekilde ve oyunun hikayesine uygun olarak nasıl oluşturulduğunu da paylaştı.

İşte Video: Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!