-->
The Witcher Destiny 2’nin Muhafızları ile Güçlerini Birleştiriyor!

CD PROJEKT RED ve Bungie’nin Destiny 2’ye The Witcher’dan ilham alan zırh setleri, ifadeler ve daha fazlasını getiren işbirliği, birinci şahıs nişancı oyununun son sezonunun bir parçası olarak artık mevcut.

29.11.2023 | ulasufuk

CD PROJEKT RED ve Bungie’nin Destiny 2’ye The Witcher’dan ilham alan zırh setleri, ifadeler ve daha fazlasını getiren işbirliği, birinci şahıs nişancı oyununun son sezonunun bir parçası olarak artık mevcut.

Anlık görüntü:
Destiny 2’nin bugün başlayacak olan son sezonu, CD PROJEKT RED’in The Witcher’ından esinlenen bir koleksiyonu oyuna getirecek.
Cadılardan ilham alan zırh setleri, bir Kuzgun, bir Hayalet kostümü, bir ifade ve daha fazlası artık Eververse mağazasında mevcut.
Bu eşyalar oyuncular tarafından Dilek Sezonu boyunca edinilebilir.

Makalenin tamamı:

28 Kasım’dan itibaren Destiny 2’nin Dilek Sezonu başlıyor ve Rivialı Geralt’ın maceralarından ilham alan yeni bir eşya koleksiyonu getiriyor. Bunların arasında her sınıf için yeni bir zırh seti bulunuyor: Avcılar için Beyaz Kurt, Büyücüler için Hexer ve Titanlar için Kaer Morhen. Her set, ortaya çıktığı karanlık fantezi ortamından aldığı ilhamı yansıtacak şekilde özenle hazırlandı. Ayrıca oyuncular yeni bir gemi olan Wolven Storm’un yanı sıra Cadıcılardan ilham alan Glagolitik yazılara sahip bir Roach-VGH Sparrow, yan tarafına bağlı bir Vex kafatası ve Cadıcı işareti Igni’den modellenmiş bir itici efekti edinebilirler.

Ek aksesuarlar arasında oyunculara maceraları sırasında eşlik eden ve yardımcı olan Hayalet için yeni bir Kurt Okulu görünümü de yer alıyor. The Witcher 3: Wild Hunt’ın açılış sahnelerinin hayranları, Muhafızların kendilerini Geralt’ın artık ikonikleşmiş pozuna saygı duruşunda bulunan holografik bir küvete indirmelerine olanak tanıyan yeni bir “Küvet Zamanı” ifadesi de bulacaklar. Yeni zırh setleri, gemi, ifade ve daha fazlası Destiny 2’nin Eververse mağazasında keşfedilebilir. CD PROJEKT RED’in The Witcher oyunlarından esinlenen eşyalar Dilek Sezonu’nun bir parçası olarak Destiny 2’de mevcut. Eşyalar ve stüdyolar arasındaki işbirliği hakkında daha fazla bilgiyi oyunun resmi web sitesinde bulabilirsiniz.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.