-->
Taxi Life: A City Driving Simulator İçin Heyecan Verici Yeni Fragman Yayınlandı!

Taksicilik yapabileceğimiz ve insanları bir yerden bir yere yetiştirebileceğimiz Taxi Life: A City Driving Simulator yakında geliyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Tır sürdüğümüz Euro Truck Simulator 2’den otobüs kullandığımız Fernbus Simulator’a kadar birçok simülasyon oyununun yer aldığı bu süreçte yeni oyunlar gelmeye devam ediyor. Şimdi ise taksicilik yapabileceğimiz ve insanları bir yerden bir yere yetiştirebileceğimiz Taxi Life: A City Driving Simulator yakında geliyor.

Oyunda Barselona şehrinde yer alıyoruz

Simteract Studio tarafından geliştirilen ve yakında çıkacak olan Test Drive Unlimited Solar Crown ile aynı yayıncı olan Nacon tarafından yayınlanacak olan Taxi Life: A City Driving Simulator, oyunculara Barselona’daki bir taksi şoförünün koltuğunu devretmeyi vaat ediyor. Oyunda ilgi çekici bölgeler, Katalonya şehrinin 1:1 ölçekli bir tasviri, manzaraları ölümsüzleştirmek için ekran görüntüsü alma fırsatları ve daha fazlası bulunuyor.

Bu simülasyon oyunu, dikkat çekici ayrıntılarla donatılmış ve gerçekçi bir deneyim sunmayı amaçlıyor. Taxi Life: A City Driving Simulator, Şubat 2024’te PlayStation 5, Xbox Series X|S ve PC (Steam ve Epic Games Store üzerinden) platformları için piyasaya sürülecek.

İşte Fragman:Popüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.