-->
Suicide Squad: Kill the Justice League içi Heyecan Verici Hikaye ve Oynanış Görüntüleri

Warner Bros. Games ve Rocksteady Studios, Suicide Squad Kill the Justice League için içeriği detaylı bir şekilde tanıtan özel bir “Suicide Squad Insider” videosunu yayınladı.

17.11.2023 | ulasufuk

Warner Bros. Games ve Rocksteady Studios, Suicide Squad Kill the Justice League için içeriği detaylı bir şekilde tanıtan özel bir “Suicide Squad Insider” videosunu yayınladı. İlk bölümde, Rocksteady Studios ekibi samimi bir şekilde ana hikayeyi ele alıyor, Suicide Squad’ın geçiş mekaniklerini derinlemesine inceliyor ve bizi Metropolis dünyasına özel bir bakışla tanıştırıyor.

Farklı bölümler de gelmeye hazırlanıyor

Oyunun ilk bölümüyle birlikte, hikaye ve oynanış detaylarına odaklanılarak başlanıyor. İlerleyen zamanda daha fazla bölümün eklenmesi planlanıyor. Suicide Squad: Kill the Justice League, PlayStation 5, Xbox Series, ve PC için (Steam ve Epic Games Store üzerinden) 2 Şubat 2024 tarihinde piyasaya sürülecek.

Bu aksiyon-macera oyunu, eleştirmenler tarafından övgüyle karşılanan Batman: Arkham serisinin geliştiricileri olan Rocksteady Studios tarafından geliştirilen bir üçüncü şahıs nişancı deneyimi sunmayı hedefliyor.

Söz konusu video

Ön siparişPopüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.