-->
STEAM’deki ‘CUBE ROYALE’ Talihin Askerleri ve Strateji Uzmanları İçin En Üst Düzey Çok Oyunculu Deneyim Sunuyor

Heyecan Verici Sıra Tabanlı Savaşta Stratejik Hünerlerinize Meydan Okuyun!

28.11.2023 | ulasufuk

Heyecan Verici Sıra Tabanlı Savaşta Stratejik Hünerlerinize Meydan Okuyun!

San Francisco, CA, 28 Kasım 2023: Bağımsız oyun geliştiricisi ve yayıncısı Creature Factory, beklenmedik sürprizler ve olaylar içeren sıradan bir görünüme sahip benzersiz bir strateji oyunu olan CUBE ROYALE’in Erken Erişim çıkış tarihi olarak 4 Aralık’ı duyurmaktan gurur duyar! Altı oyuncuya kadar gerçek battle royal tarzı oynanışta heyecan verici sıra tabanlı savaşta rakiplerinize karşı savunma, saldırı ve onları alt etme hedefiyle mücadele edin. CUBE ROYALE, yapım aşaması üç yıl süren, sağlam ve son derece cilalı bir ilk oyun olup, önümüzdeki yıl konsol sürümleriyle birlikte tam sürüm olarak piyasaya sürülmesi planlanmaktadır.

Resmi Oyun Fragmanı:

CUBE ROYALE, Çok Boyutlu Savaş Arenasında stratejik becerilerinizi ortaya çıkarmanız için size meydan okuyor. Strateji, kurnazlık ve sürpriz unsurunun hüküm sürdüğü Cube Royale dünyasında heyecan verici ve öngörülemez bir yolculuğa hazırlanın. Sıra tabanlı, battle royale tarzı bu oyunda altı oyuncuya kadar çok oyunculu şiddetli hesaplaşmalara katılın. Her tur farklıdır ve güçlendirmelerin akıllıca kullanımı oyunun kaderini değiştirir; her hamle dinamikleri değiştirerek savaş alanını çok oyunculu heyecanın oyun alanına dönüştürür.

CUBE ROYALE çevrimiçi ve çevrimdışı, tek başına veya birlikte oynanabilir. Tek başınıza pratik yapabilir ve becerilerinizde ustalaşabilirsiniz; mekaniklerde ve temel bilgilerde ustalaştıktan sonra, oyun diğer insan rakiplere karşı oynadığınızda gerçekten parlar. Aynı anda hem avcı, hem toplayıcı, hem savunmacı, hem de saldırgan olarak oynayın! Yaptığınız her hareket puan kazanma, rakipleri yenme, tuzaklar kurma veya zincirleme reaksiyonları tetikleme şansı yaratır. Hayatta kalın ve maçı kazanmak için en çok puanı toplayın! Güçlendirmeler size düşmanlarınıza karşı avantajlar sağlar. Her hamlede seçeneklerinizi değerlendirin. Bunları rakiplerinize karşı stratejik olarak kullanın ve onları tahtadan süpürün. Oyun gelişir, tuzaklar gerçekleşir ve tehlikeler meydana gelir. Dezavantajlı bir konumdan gelgiti tersine çevirmek, eşi benzeri olmayan bir zafer dalgası getirir. Liderlik tablolarına tırmanın, kendinize meydan okuyun ve rekabeti kucaklayın.

ANAHTAR ÖZELLİKLER
Çok Oyunculu Kargaşa: Tek başınıza veya takımlar halinde 2 ila 6 oyuncuyla savaşın.
Battle Royale Stratejisi: Taktiklerinizi uyarlayın, yağmalayın, savunun, saldırın ve tuzaklar kurun.
Tek Oyunculu Yapay Zekaya Karşı: Yapay zekalı rakiplere karşı yeteneklerinizi geliştirin.
Güçlendirin ve Hükmedin: Güçlendirmelerin stratejik kullanımı dengeleri değiştirebilir.
Şans Unsuru: Her maç şans unsuruyla taze ve heyecan verici.
Liderlik Tabloları ve Rekabet: Küresel Top 100’e tırmanın.
Görünümler ve Özelleştirme: Deneyiminizi kişiselleştirin ve tarzınızı sergileyin.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.