-->
Steam, Dolarla Tanışmadan Önce Kullanıcılarına Önemli Bir Mail Gönderiyor

Son zamanlarda Steam, Türkiye için önemli bir değişiklik kararı aldı. Artık MENA bölgesine dahil olduğumuzdan dolayı, oyunları dolar üzerinden satın alacağız.

15.11.2023 | ulasufuk

Son zamanlarda Steam, Türkiye için önemli bir değişiklik kararı aldı. Artık MENA bölgesine dahil olduğumuzdan dolayı, oyunları dolar üzerinden satın alacağız. Bu yeni düzenleme 20 Kasım’da yürürlüğe girecek ve kullanıcılar, bu tarihi merakla bekliyor.

Steam oyunculara son bir uyarı veriyor

Valve’in oyunculara sunduğu Steam platformu, oyun tutkunlarının vazgeçilmez adreslerinden biri konumunda. Bu bağlamda, 20 Kasım tarihinden önce, Steam platformu birçok kullanıcıya mail göndererek dikkat çekici bir uyarıda bulunuyor.

Steam tarafından gönderilen mailde şu ifadeler yer alıyor:

“20 Kasım 2023’te Steam, Arjantin ve Türkiye’de satışlarda kullanılan para birimini USD olarak değiştirecek. Bu tarihte, Steam cüzdanınızdaki tüm bakiye o günün kuruna göre USD’ye çevrilecek.

Hesap bakiyenizi görüntülemek için Steam istemcisine veya http://www.steampowered.com adresindeki Steam internet sitesine giriş yapın. Giriş yaptıktan sonra sağ üst köşede hesap adınızın yanında bakiyenizi görebilirisiniz.

Steam’de devam eden bir aboneliğiniz varsa, bu aboneliğiniz bir sonraki ödeme döneminde iptal edilecek. Hesabınızın abonelik yönetimi sayfasına giderek tekrar abone olmanız gerekecek.Popüler Haberler


Warhammer Age of Sigmar: Realms of Ruin’de İki Yeni Kahramanla Ölümün veya Kaosun Zaferini Müjdeleyin; Kurdoss Valentian ve Gaunt Summoner 20 Mart’ta Ortaya Çıkıyor.


“Escape From Tarkov: Arena” oyunu bir Reflex güncellemesi alıyor


Türkiye’nin en dinamik girişim alanlarından biri olan oyun sektörüne NBL Games ile yeni bir heyecan geliyor.


Küresel teknoloji devi Xiaomi’nin “her kare ikonik” sloganıyla tanıtılan serisinin Redmi Note 13 temel modeli 11,999 TL tavsiye edilen son kullanıcı fiyatıyla raflarda yerini aldı.