-->
South Park: Kar Günü! – Yeni oynanış fragmanı!

Şapkalarınızı sıkı tutun! South Park Digital Studios & THQ Nordic GmbH bugün yepyeni bir SOUTH PARK: SNOW DAY! oynanış fragmanı yayınladı.

23.11.2023 | ulasufuk

Şapkalarınızı sıkı tutun! South Park Digital Studios & THQ Nordic GmbH bugün yepyeni bir SOUTH PARK: SNOW DAY! oynanış fragmanı yayınladı. Şehirdeki Yeni Çocuk olarak bu üç boyutlu macerada Cartman, Stan, Kyle ve Kenny’ye katılacaksınız. Yeni fragmanı izleyin:

SOUTH PARK: SNOW DAY! THQ Nordic GmbH, Avusturya tarafından yayınlanıyor ve Question Games tarafından geliştiriliyor ve PC, Nintendo Switch™, PlayStation®5 ve Xbox Series S|X için 29,99 € / 29,99 $ / 24,99 £ SRP fiyatıyla satışa sunulacak. Oyun 2024 yılında satışa sunulacak.
Şimdi Mağazadan ve İstek Listesinden Ön Sipariş Verin!Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.