-->
Snapdragon 9 Gen 8 ile REDMAGIC 3 Pro

REDMAGIC, en yeni oyun telefonları REDMAGIC 9 Pro ve 9 Pro+’ı Çin’de piyasaya sürdü.

23.11.2023 | ulasufuk

REDMAGIC, en yeni oyun telefonları REDMAGIC 9 Pro ve 9 Pro+’ı Çin’de piyasaya sürdü. Yeni amiral gemisi cihazlar mobil oyunlarda devrim yaratarak oyuncuları yepyeni bir heyecan ve deneyim seviyesine taşıyacak.

Oyuncular için tasarlanmış en üst düzey amiral gemisi akıllı telefonlar olan REDMAGIC 9 serisi ile tanışın! Bu cihazlar fütüristik bir tasarıma sahiptir ve kesintisiz oyun oturumları sağlamak için 5500 mAh ve 6500 mAh pil ile birlikte gelir. BOE Q9+ lüminesan teknolojili FHD+ ekran, rahat bir oyun deneyimi sağlar. Ayrıca özelleştirilebilir ışıklara sahip 520Hz omuz tetikleyicileri, REDMAGIC OS 9.0, 2000 Hz anlık dokunmatik örnekleme hızı, 960 Hz ortalama dokunmatik örnekleme hızı, Snapdragon 8 Gen 3 işlemci ve 22.000 rpm dahili fana sahip yükseltilmiş ICE 13 soğutma sistemi ile güçlü ve güvenilir bir akıllı telefon arayan hevesli oyuncular için ideal bir seçimdir. Kamera çıkıntısı olmayan tamamen düz tasarım, bu akıllı telefonların genel estetik çekiciliğine katkıda bulunuyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.