-->
Sims’e Karşı Yeni Bir Oyuncu: Krafton’un Sürükleyici Simülasyon Oyunu inZOI Tanıtıldı!

PUBG’nin ardındaki geliştirici ekip Krafton, bu sefer hayat simülasyonu oyun türüne farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

20.11.2023 | ulasufuk

PUBG’nin ardındaki geliştirici ekip Krafton, bu sefer hayat simülasyonu oyun türüne farklı bir soluk getirmeye hazırlanıyor. The Sims ile tanıdığımız bu keyifli tür, Krafton’un elinden çıkacak yeni yapım InZOI ile heyecan verici bir evrim geçiriyor. Geliştirici, bu oyunuyla hayat simülasyonu alanındaki boşluğu başarıyla doldurmaya aday gözüküyor.

Büyük vaatlerle çıkış yapmaya hazırlanan oyun

Şu anda geliştirme aşamasında olan hayat simülasyonu inZOI, The Sims’e rakip olmaya hazırlanıyor. Oyun, benzer bir temel üzerine kurulu olup oyunculara gerçek hayattaki deneyimleri yaşama fırsatı sunacak. Tanıtım fragmanı, uluslararası oyun fuarı G-STAR 2023’te yayınlandı ve oyunla ilgili beklentiler oldukça yüksek.

InZOI, karakter oluşturma ekranı, ev satın alma, iş bulma, karakterin günlük ihtiyaçlarına karşılama gibi birçok ortak yapıyı içeriyor. Oyunun planları arasında 2024 yılında piyasaya sürülmek var. Ayrıca, dinamik hava ve bir fotoğraf modu gibi özellikler de oyuncuları bekliyor. Fotoğraf modu, çeşitli filtrelerle birlikte keyifli anları ölümsüzleştirme şansı sunacak.

Oynanış içeriğine bakacak olursakPopüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!