-->
Savaş Hastanesı̇ 11 Ocak 2024’te Kapalı

Lesquin, 28 Kasım 2023 – NACON ve Brave Lamb stüdyosu War Hospital’ın çıkış tarihini duyurmaktan memnuniyet duyar.

28.11.2023 | ulasufuk

Lesquin, 28 Kasım 2023 – NACON ve Brave Lamb stüdyosu War Hospital’ın çıkış tarihini duyurmaktan memnuniyet duyar. Oyun, 11 Ocak 2024 tarihinden itibaren PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC’de hevesli yönetim oyunu hayranları tarafından oynanabilecek.

Gerçek zamanlı strateji oyunları ve hayatta kalma oyunlarının özelliklerini bir araya getiren War Hospital, oyuncuların ilerlemek için seçimler yapması gereken benzersiz bir tek oyunculu yönetim oyunudur. Oyun, Birinci Dünya Savaşı sırasında yaralı askerlerin tedavi ve rehabilitasyonunu denetlerken bir sahra hastanesini yönetmeye dayanmaktadır. Oyuncu, Binbaşı Henry Wells’in yerine geçerek Fransa’nın kuzeyindeki hayali bir kasabada bulunan bir İngiliz sahra hastanesinin sorumluluğunu üstleniyor. War Hospital’ın 11 Ocak 2024’te PlayStation®5, Xbox Series X|S ve PC’de yayınlanması planlanıyor.

War Hospital basın kitini indirerek daha fazla bilgi edinebilirsiniz: BURADAN

Savaş Hastanesi’nin Özellikleri:
Amacın ölüme karşı savaşmak olduğu farklı bir savaş oyununu keşfedin
Binbaşı Henry Wells’i oynuyorsunuz, 1. Dünya Savaşı sırasında Kuzey Fransa’daki kurgusal bir kasabaya atandınız ve burada bir sahra hastanesi işletiyorsunuz
En kötü koşullar altında alabileceğiniz en iyi kararları alın: elde edebileceğiniz kaynakları mümkün olan en iyi şekilde kullanarak beklenmedik durumlarla başa çıkın
Yaralı hastalarınızın yanı sıra savaşın dehşetiyle karşı karşıya kalan hastane personelinize de özen gösterinPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.