-->
Savaş Gemilerini yıkmaya hazır olun! 🔥 Ship Graveyard Simulator 2 yeni DLC’sini aldı! 💥

Çekiç, brülör, radyoaktif tehlike – Ship Graveyard Simulator 2’ye yeni bir macera bu Aralık ayında geliyor.

25.11.2023 | ulasufuk

Çekiç, brülör, radyoaktif tehlike – Ship Graveyard Simulator 2’ye yeni bir macera bu Aralık ayında geliyor.

Games Incubator, Ship Graveyard Simulator’un çok olumlu karşılanan ikinci bölümü için gelecek DLC’yi duyurdu. Warships DLC’sinin Aralık 2023’te çıkması planlanıyor ve oyunculara yıkım için yeni gemi modelleri, başarımlar ve oyun mekanikleri sunacak.

Çok iyi bilinen yıkım simülatörü Ship Graveyard Simulator 2, Warships DLC’sinin yaklaşan sürümüyle yeni bölüme hazırlanıyor. Oyuncuların destansı zorluklarla karşılaşacağı ve devasa Savaş Gemilerinin içinde saklı sırları ortaya çıkaracağı gemi yıkım dünyasında unutulmaz bir maceraya atılmaya hazırlanın.

Destansı Yeni Savaş Gemilerini Keşfedin ve Eşsiz Ganimet ve Başarılar Kazanın. Warships DLC’si oyunculara devasa bir savaş gemisi donanması getiriyor, bu gövdeler birçok mermi aldı, ancak bu sefer oyuncunun çekiciyle yüzleşmek zorunda kalacağım. Warships DLC’si benzersiz olanaklar ve başarılar getiriyor – yıkım sırasında tüm zorluklarla yüzleşin ve savaş gemileriyle son savaşa katılın!

Radyoaktif Tehlikeler Yeni Bir Karmaşıklık Zorluğu Ekliyor
Eski savaş gemileri sadece zorlu yapılarını değil, aynı zamanda taşıdıkları tehlikeleri de ortaya çıkarırken bilinmeyene doğru maceraya atılın. Konteynerlerde depolanan radyoaktif maddeler, enkazlar üzerinde çalışmayı imkânsız hale getirerek zorlu bir mücadele sunuyor. Bu tehlikeli arazide gezinmek için kendinizi bir Geiger sayacı ile donatın, zararlı malzemeleri ortadan kaldırmak ve kurtarmanızı talep etmek için vincin yolunu açın.

Warships DLC 13 dilde mevcuttur – İngilizce, Fransızca, İtalyanca, Almanca, İspanyolca – İspanya, Japonca, Korece, Lehçe, Portekizce – Brezilya, Rusça, Basitleştirilmiş Çince, Geleneksel Çince ve Türkçe.

Ship Graveyard Simulator 2, oyuncuların devasa gemileri ve savaş gemilerini parçalamanın zorluklarını ve heyecanını yaşamalarını sağlayan bir yıkım simülatörüdür. Games Incubator tarafından geliştirilen oyun, oyuncuların gemi yıkım sanatında ustalaşmaları için gerçekçi ve sürükleyici bir ortam sağlıyor. Warships DLC’si Aralık 2023’te geliyor.Popüler Haberler


Inkulinati ile eğlenceli Orta Çağ savaşlarına katılın! Mizahi atmosfer, stratejik derinlik ve benzersiz karakterlerle dolu bu oyunu keşfedin


Türkiye’nin 81 ilinde 12.000’i aşkın marketiyle her hafta hesaplı teknolojik ürünleri tüketicilerle buluşturan A101, 29 Şubat günü birçok avantajlı teknolojik ürünü müşterilerine sunacak.


Samsung Electronics Türkiye ve Birleşmiş Milletler Kalkınma Programı (UNDP) Türkiye iş birliğiyle gerçekleştirilen “Innovation Campus” programı kapsamında, toplumsal cinsiyet eşitliğine dikkat çekmek amacıyla genç kadınlara yönelik düzenlenecek özel yapay zeka sınıfı için başvurular 29 Şubat’ta sona erecek.


Geniş ürün yelpazesiyle teknolojiseverlere konforlu alışveriş keyfi sunan MediaMarkt, geleneksel olarak düzenlediği Stokları Eritiyoruz kampanyasını devam ettiriyor.