-->
Samsung Electronics Türkiye Atatürk’ü Ölümünün 85. Yılında ‘Saygı’yla Anıyor

Samsung Electronics Türkiye, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85. yılında, kullanıcılarına telefonlarını manevi bir saygı ifadesi olarak ‘saygı modu’na alma çağrısı yapıyor.

09.11.2023 | ulasufuk

Samsung Electronics Türkiye, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ün ölümünün 85. yılında, kullanıcılarına telefonlarını manevi bir saygı ifadesi olarak ‘saygı modu’na alma çağrısı yapıyor.

Samsung Electronics Türkiye, Gazi Mustafa Kemal Atatürk’ü ölümünün 85. yılında anmak amacıyla kullanıcılarını ‘Saygı Modu’na katılmaya çağırıyor. ‘Saygı Modu’, bu özel günü anmak için telefonların karanlık moda alınması ve böylelikle bir nezaket ve hürmet ifadesi olarak kullanılması fikrine dayanıyor. Samsung Electronics Türkiye bu inisiyatifle, teknolojinin günlük hayatımızın ötesinde, tarihi ve toplumsal değerleri öne çıkarmamızı sağlayacak bir araç olarak kullanılabileceğini vurguluyor. Samsung Electronics Türkiye, Atatürk’ü anmak için teknolojiyle uyum içinde bir saygı duruşu sunuyor.

Etkinlik, Samsung’un sosyal medya hesaplarında ve dijital platformlarda özel içeriklerle destekleniyor. Kullanıcılar, sosyal medya aracılığıyla da ‘Saygı Modu’na katıldıklarını paylaşarak, geniş bir katılımla toplumsal bir bilinç oluşturabiliyor.

Samsung Electronics Türkiye’nin bu adımı, teknoloji ve tarih arasındaki köprünün nasıl kurulabileceğini ve kurumların toplumsal olaylara ne şekilde katkıda bulunabileceğini göstermesi açısından örnek teşkil ediyor.

Samsung Electronics Türkiye, herkesi bu anlamlı günün ruhunu yaşamaya, 10 Kasım sabahında, saat 09.05’te cep telefonlarını birer anma ve saygı vesilesi olarak ‘Saygı Modu’na geçirmeye davet ediyor. Samsung Electronics Türkiye’nin sosyal medya hesaplarındaki yer alan ‘Saygı Modu’ içeriğine alttaki bağlantı üzerinden ulaşmak mümkün:

İşte Video:Popüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!