-->
Red Dead Redemption 2’ye Yeni Mod ile Nuevo Paraiso Bölgesi Ekleniyor!

Bu etkileyici mod, oyunun Nuevo Paraiso bölgesini orijinal oyundan alarak RDR2’ye hayat veriyor.

12.11.2023 | ulasufuk

Red Dead Redemption 2 için geliştirilen bir mod, Meksika ekibi tarafından sunuldu. Bu etkileyici mod, oyunun Nuevo Paraiso bölgesini orijinal oyundan alarak RDR2’ye hayat veriyor. Bu, adeta bir remaster veya yeniden yapım versiyonunu düşündürebilir.

İlgi çekici bir mod olarak karşımıza çıkıyor

Ekip, sadece bölgeyi oyuna eklemekle kalmıyor, aynı zamanda bu bölgelerde dolaşan insanları da mod aracılığıyla dahil ediyor. Bu sayede bu bölge daha canlı bir his veriyor. Ancak bu harita hala geliştirilmekte olan bir proje olduğundan, bazı hatalar ve eksiklikler olabileceğini unutmamak önemlidir.

Ekran görüntüleriPopüler Haberler


Çok platformlu retro ve modern oyunların yayıncısı Ziggurat Interactive, Retro First Friday girişimini iki heyecan verici duyuruyla yeniden başlatıyor: A Boy and His Blob™ Retro Collection’ın PC’de yayınlanması ve Ballance’ın 5 Ocak’taki çıkış tarihi duyurusu!


SQUARE ENIX® bugün DRAGON QUEST MONSTERS serisinin en yeni rol yapma oyunu DRAGON QUEST MONSTERS: The Dark Prince’i piyasaya sürdü.


NACON, Ambulance Life oyununun yayınlanması ve dağıtımı için stüdyo Aesir Interactive ile bir anlaşma imzaladıklarını duyurmaktan memnuniyet duyar.


Green Hell VR Spirits of Amazonia Part 1 şimdi PSVR2, Meta Quest 2 ve Meta Quest 3’te. Lansman fragmanını izleyin!