-->
Ratalaika Games’in Çılgın Aksiyon Nişancı Oyunu Evil Diary Şimdi Çıktı!

Evil Diary PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch ve PC’de mevcut.

25.11.2023 | ulasufuk

PS4, PS5, Xbox One, Xbox Series S|X, Nintendo Switch ve PC’de mevcut

Evil Diary, üç yıl önce uzaylıların gezegene saldırarak New York’u harabeye çevirdiği alternatif bir 1997 yılında geçiyor. İnsanlar ve hayvanlar iğrenç, kana susamış yaratıklara dönüştü.

Oyuncular Eve rolünü üstlenir ve güvenli bölgeye sığınmak için yeterince uzun süre hayatta kalmaya çalışırken kötü ve grotesk ordularla savaşırlar.

Özellikler & Gerçekler

Oyunun tamamlanması 1-2 saat sürer ve tamamen doğrusal bir ilerleyişe sahiptir

32 Savaş Seviyesi

Heavy metal müzik

Canavarlar bolca

Şık piksel sanatı

Grotesk düşman tasarımları ve seviyelerdeki karmaşık detaylar

Etkileyici Hikaye

Kilidi açılacak iki ek karakter görünümü

Evil Diary, gözden kaçırılmaması gereken destansı, karanlık bir yukarıdan aşağı aksiyon nişancı oyunudur! Kıyamet sonrası harabeye dönmüş New York’ta güvenliğe ulaşmaya çalışan bir kadının mutasyona uğramış canavar ordularıyla karşı karşıya geldiği yolculuğu.Popüler Haberler


Samsung Electronics Mobil Dünya Başkanı ve CEO’su TM Roh, mobil teknoloji ve yapay zekanın parlak geleceğine dair düşüncelerini dile getirdiği bir yazı paylaştı.


Crystal Creations Stuff Pack ile gemoloji becerisine sahip olacak ve birçok farklı malzemeyi ve kesim tarzını kullanarak değerli eşyalar yaratabileceksiniz.


Galaxy Buds ve Galaxy S24 Serisi, yapay zeka destekli çeviri özellikleriyle dil bariyerlerini aşarak kültürlerarası iletişimi yeniden tanımlıyor.


Ejderha Savaşçı Po’yu, eşsiz cesareti ve çılgın dövüş sanatları yetenekleriyle kötü adamları alt ettiği ölüme meydan okuyan üç maceradan sonra, kader yeniden çağırır… artık dinlenmesi için.