-->
Rahat Co-op Ikonei Island İçin Yeni Geliştirici Yorumunda Yaratıcı Ve İşbirlikçi Eğlenceyi Keşfedin: Bir Earthlock Macerası

Kendi benzersiz vizyonunuza göre muhteşem bir egzotik ada inşa edin ve şekillendirin.

04.11.2023 | ulasufuk

Kendi benzersiz vizyonunuza göre muhteşem bir egzotik ada inşa edin ve şekillendirin.

Yayıncı Jetpack Collective ve Oslo merkezli bağımsız bir oyun geliştiricisi olan Snowcastle Games, bugün Ikonei Island’daki çok oyunculu özelliklere odaklanan yeni bir geliştirici yorum videosu yayınladı: Bir Earthlock Macerası. Rahat bir co-op oyunu olan Earthlock spinoff’u Ikonei Island: An Earthlock Adventure, 9 Kasım Perşembe günü PC için $24.99 (£20.99) perakende satış fiyatıyla piyasaya sürülecek. Konsol platformları ise 23 Kasım’da Xbox, 8 Şubat 2024’te PlayStation ve daha sonraki bir tarihte Nintendo Switch için piyasaya sürülecek.

Yeni geliştirici yorum videosu, Ikonei Adası’nda mükemmel cennet parçanızı inşa etmek için yola çıktığınızda çok oyunculu modda işbirliğine dayalı oyuna odaklanıyor. Unutulmaz bir macera için arkadaşlarınızla takım kurun, sürükleyici bir dünyayı deneyimleyin ve işbirliğinin büyüsünün önünüzde açılmasına izin verin.

Ikonei Island’da ortak oyun, oyunun merkezinde yer alıyor. Ikonei Adası: Geçtiğimiz ay Steam’de yayınlanan Arkadaş Bileti, oyunun tamamını satın almamış olsalar bile arkadaşlarınızın size katılmasına olanak tanıyor. Friend’s Pass aynı zamanda nasıl oynanacağını öğrenebilmeniz için bir demo olarak da çalışıyor. Macera burada bitmiyor, keşfetmeye devam edebilmeniz için lansmandan sonra sezonluk güncellemeler ve yeni içerikler gelecek.

Bu video, adadaki yaratıklarla kurabileceğiniz bağları detaylandıran, malzeme toplamak ve oyunun geçtiği büyülü adanın sırlarını ortaya çıkarmak için onların benzersiz yeteneklerinden nasıl yararlanabileceğinizi gösteren yakın tarihli bir geliştirici yorumunun devamı niteliğindedir. İlişkilerinizi geliştirmek ve harika yeni yeteneklerin kilidini açmak söz konusu olduğunda yaratığınızla ilgilenmenin ne kadar önemli olduğunu açıklıyor.

Ikonei Island, çiftçiliğin keyfini kendi eşsiz evinizi inşa etmenin heyecanıyla harmanlıyor. Oyun, ister bahçeli şirin bir kulübe ister geniş bir çiftliğe sahip sevimli bir kamp alanı olsun, evinizi kendi vizyonunuza göre inşa etme, yükseltme ve genişletme yeteneği de dahil olmak üzere bir dizi yaratıcı özellik sunar. Yemyeşil bahçelerden rahat iç mekanlara kadar, yaşam alanınızı şekillendirme gücü kendi ellerinizde ve olasılıklar sonsuz.Popüler Haberler


Satranç hakkında bildiğiniz her şeye meydan okuyacak 8 benzersiz tek oyunculu varyantta mücadele edin!


Gelin bu tatil döneminde, geniş bir yelpazede yer alan gaming kişilikleri için oluşturulmuş, pikselli bir yolculuğun keşfine çıkın.


Ödüllü Genesis Noir’ın devamı niteliğindeki yapım, The Day of the Devs gösterisinin bir parçası olarak tanıtıldı


Yılbaşı sezonuna yaklaşırken lider ekran uzmanı ve Philips monitörlerinin marka lisans ortağı MMD, mükemmel armağanı bulmanıza kesinlikle yardımcı olacak bir kılavuz hazırladı.