-->
Outcast: A New Beginning İçin Yayınlanan Oynanış Videosuyla Heyecan Dorukta!

THQ Nordic’un yayıncılığını üstlendiği ve Appeal Studios’un geliştirdiği, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Outcast: A New Beginning için heyecan verici bir savaş odaklı video yayınlandı.

17.11.2023 | ulasufuk

THQ Nordic’un yayıncılığını üstlendiği ve Appeal Studios’un geliştirdiği, tek oyunculu üçüncü şahıs aksiyon macera oyunu Outcast: A New Beginning için heyecan verici bir savaş odaklı video yayınlandı. İki dakikalık videoda oyunun dövüş sistemi ayrıntılı bir şekilde tanıtılıyor, vurgulanan noktalar arasında silah değiştirme, güçlü aygıtları ve kadim yetenekleri kullanma, vahşi yaşamı kontrol etme gibi dinamik ve stratejik unsurlar yer alıyor.

Outcast: A New Beginning’in atmosferi oldukça dikkat çekici ve video, oyunculara bekleyen zorlu ve etkileyici bir oyun deneyimi vaat ediyor. Fragman, PlayStation 5, Xbox Series ve PC (Steam) platformları için geliştirilen oyunun, ne zaman çıkacağı henüz açıklanmamış olsa da, merakla beklenen bir yapıt olduğunu gösteriyor. Üçüncü şahıs aksiyon severler, oyunun sunduğu atmosferik dünyayı daha yakından keşfetmek için fragmanı aşağıdan izleyebilirler.

Yeni videoPopüler Haberler


Bethesda Softworks’un yayıncılığını üstlendiği ve Tango Gameworks ekibi tarafından geliştirilen ritim tabanlı aksiyon-macera oyunu Hi-Fi RUSH, şimdi PlayStation 5 konsollarına geliyor.


Konami Digital Entertainment B.V. ve WayForward, efsanevi run-‘n’gun video oyunu serisi Contra’nın heyecanla beklenen yeni oyunu Contra: Operation Galuga’nın çıkış tarihini duyurdu.


Xbox Game Studios’un yayıncılığını üstlendiği ve Obsidian Entertainment tarafından geliştirilen çok oyunculu hayatta kalma oyunu Grounded, genişleyen platformlarına bir yenisini ekliyor.


Paradox Interactive’in yayıncılığını üstlendiği ve geliştiriciliğini Double Eleven stüdyosunun üstlendiği hapishane yönetim simülasyon oyunu Prison Architect 2, maalesef bir erteleme haberiyle gündeme geldi.